Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні підходи до діагностики і лікування полім

Шановні колеги! Повідомляємо Вас, що 6-7 квітня 2017 року в м. Києві відбудеться науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні підходи до діагностики і лікування поліморбідних хворих з поєднаною патологією пародонта і внутрішніх органів». Конференція внесена УкрІНТЕІ до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2017 році. У програмі конференції будуть приймати участь ведучі фахівці Європи та України в області пародонтології, рентгенології, регенеративних технологій, що використовуються в сучасній медицині .

До уваги спеціалістів усіх напрямів стоматології! МІЖНАРОДНИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ КОНГРЕС!

Міжнародний стоматологічний конгрес 25-27 квітня 2017 року в рамках VIII Міжнародного медичного форуму в Києві (ВЦ «Киів ЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б) відбудеться Міжнародний стоматологічний конгрес. (Програма Стоматологічного Конгресу) (Симпозіум «Мультидисциплінарний підхід в лікуванні: принципи спадковості. погляди різних спеціалістів на медичні проблеми» 25 квітня 2017) Організатори: Національна академія медичних наук України Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупіка компанія LMT Співорганізатор: Асоціація стоматологів України Міжнародна платформа для навчання і підвищення кваліфікації фахівців. Численні науково-практичні конференції, семінари, лекції, круг

Щодо уточнення плану заходів асоціації на 2017 рік

Шановні колеги! Для уточнення плану заходів Асоціація стоматологів України» на 2017 рік, просимо надати інформацію щодо заходів, які заходи запланованих у Вашому регіоні, та надіслати нам електронну скриньку asu_uda@ukr.net!

Нова редакція статуту ГО «Асоціація стоматологів України»

Шановні колеги! Доводимо до Вашого відома, що в Міністерстві юстиції України було проведено затвердження нової редакції статуту ГО «Асоціація стоматологів України». Дякуємо Вам за активну участь та співпрацю в цьому напрямку. З новою редакцією статуту можна ознайомитись на сайті у розділі Статут.

Вибрані публікації
Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square

© ГО «Асоціація Стоматологів України»,  2020р.
    web підтримка: 190@ukr.net

  • Иконка facebook серебристого цвета