Запрошення на 4-й Національний український стоматологічний конгрес від професора Олексія Павленка

Віце-президент Асоціації стоматологів України, завідувач кафедри стоматології НМАПО імені Шупика, професор Павленко Олексій Володимирович запрошує колег на 4-й Національний український стоматологічний конгрес, який відбудеться у столиці України 20-21 жовтня 2017р. у Президент готелі.

Запрошуємо на попередню реєстрацію ​(до 15 вересня )!

Шановні колеги! Приєднуйтесь до участі у наймасштабнішій події світу стоматології - 4 Національному стоматологічному конгресі та встигніть зареєструватись за найнижчою ціною до 15 вересня 2017 року. Обіцяємо, буде багато нової та цікавої інформації.

15 вересня закінчується попередня реєстрація

Шановні колеги! 15 вересня закінчується попередня реєстрація на 4 Національний український стоматологічний конгрес. Встигніть зареєструватисья зі значною знижкою: https://goo.gl/5SznFL Вас очікує цікава нова інформація від провідних стоматологів України та зарубіжжя.

Шановні колеги!

Протягом останніх місяців точилася дискусія щодо реформування медичної галузі та стоматології зокрема. 4 вересня 2017 року у Верховній Раді зареєстровано законопроект №7065 «Проект Закону про організацію медичного обслуговування населення в Україні», в якому враховано лікаря стоматолога на первинній ланці і вторинній ланці та високоспеціалізовану стоматологічну допомогу! Голос стоматологів почули та внесли певні доповнення! Прошу Вас долучитися до громадського обговорення законопроекту! скачати

Вибрані публікації
Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square

© ГО «Асоціація Стоматологів України»,  2020р.
    web підтримка: 190@ukr.net

  • Иконка facebook серебристого цвета