Підготовка до IХ (XVI) З’їзду громадської організації «Асоціація стоматологів України» «НАЦІОНАЛЬНА

19 червня відбулося розширене засідання правління громадської організації «Асоціація стоматологів України» щодо підготовки до чергового з’їзду. Обговорювалися питання щодо формування порядку денного на з’їзд стоматологів. У жовтні збереться найбільший форум з представників стоматологічної спільноти з усіх областей України і заплановано обговорення актуальних питань стоматології. Під час проведення Правління Асоціації стоматологів України 19 червня відбулось обмін думками, активна дискусія, в котрій мали змогу висловити свою думку всі присутні. Особливістю заходу було взаємна повага, колегіальність, уважне ставлення до думки кожного, і головне – прийняті рішення. На правлінні обговорено саме

Відкриття головного офісу громадської організації «Асоціація стоматологів України»

19 червня 2018 року відбулося відкриття головного офісу громадської організації «Асоціація стоматологів України». Тепер у членів асоціації, стоматологів є чудова нагода зустрічатися, проводити наради в своєму приміщенні на Пимоненко 10 а. З нагоди відкриття офісу привітати та підняти келих шампанського завітали стоматологи з різних регіонів України.

Вітання до Дня медичного працівника!

Дорогі колеги! Вітаємо Вас з Днем медичного працівника! Без Ваших чистих сердець та турботливих рук, розуміючих очей, складно уявити собі задоволені посмішки наших пацієнтів! Та зберігаючи здоров'я людей пам'ятайте і про своє! Сил та наснаги, гармонії в душі, затишку та злагоди в сім'ї, віри в добро, щастя та процвітання!

Свято Української стоматології

31 травня 2018 року стоматологічна спільнота святкувала визначну подію – 90-річчя створення ДУ «Інститут стоматології та щелепно-лицевої хірургії НАМН України» в м. Одеса. Протягом усіх років наукові досягнення, професійні здобутки, результати епідеміологічних та інших досліджень були надбанням стоматологів України та світу! Асоціація стоматологів України вітає ювілярів! На почесній конференції з нагоди святкування 90-річчя закладу виступила президент ГО «АСУ» професор Мазур І.П. та було вручено «Подяку» від Асоціації стоматологів України колективу співробітників Інституту та Почесну відзнаку за досягнення в розвитку стоматології України, професіоналізм та милосердя «Орден Святої Аполонії»

Вибрані публікації
Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square

© ГО «Асоціація Стоматологів України»,  2020р.
    web підтримка: 190@ukr.net

  • Иконка facebook серебристого цвета