Вітаємо Станіслава Аркадійовича Шнайдера з ювілеєм!

Стоматологічна спільнота вітає професора Шнайдера Станіслава Аркадійовича, директора ДУ «Інститут стоматології та щелепо-лицевої хірургії НАМН України» з ювілеєм! Прийміть вітання та побажання доброго здоров’я, невичерпних сил та енергії, благополуччя, мудрості, терпіння, вагомих досягнень та здійснення найзаповітніших мрій. Сімейного затишку, злагоди та добробуту у вашій оселі. Нехай Ваш професіоналізм та життєвий досвід принесуть Вам заслужену шану і повагу та нові звитяги! Асоціація стоматологів України

Оновлення Програми Конгресу (стор.17)

Оновлена програма (стор.17) Шановні колеги! До початку роботи Конгресу залишилося менше 1 місяця. На сайті Конгресу продовжуєтья реєстрація на участь у 5-му Національному українському стоматологічному конгресі Громадської організації "Асоціація стоматологів України. Чекаємо на вашу участь!

Продовжується реєстрація на 5-й Національний український стоматологічний конгрес

Шановні колеги! До початку роботи Конгресу залишився 1 місяць. На сайті Конгресу продовжуєтья реєстрація на участь у 5-му Національному українському стоматологічному конгресі Громадської організації "Асоціація стоматологів України. Чекаємо на вашу участь!

Вибрані публікації
Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square

© ГО «Асоціація Стоматологів України»,  2020р.
    web підтримка: 190@ukr.net

  • Иконка facebook серебристого цвета