July 27, 2016

21 липня в Центральній стоматологічній поліклініці Міністерства оборони України директор Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України генерал-майор медичної служби Андрій Верба від імені керівництва оборонного відомства вручив нагороди стоматологам.

Наг...

July 26, 2016

Відбулась зустріч з заступником Міністра охорони здоров'я України Іликом Романом Романовичем з приводу підписання наказу про внесення змін до Вимог щодо облаштування рентген кабінетів в стоматології.

            Роботи над цим важливим документом розпочались за ініціати...

July 8, 2016

30 червня 2016р. в приміщенні національної наукової медичної бібліотеки України відбулось засідання президії Національної лікарської ради України під головуванням Угрина М.М.

Основним питанням обговорення президії була доля законопроекту "Про лікарське самоврядування",...

July 7, 2016

Наша країна одужує і як будь-який одужання проходить різні стадії - є і процеси загострення, стресотерапіі- але головним залишається одужання!

Не стала винятком і медицина, а зокрема - Стоматологія. Вона досить давно володіє технікою самолікування! - І тепер однією з пе...

July 6, 2016

Шановні друзі, колеги!

До всієї стоматологічної спільноти!!!

Вчора, 5 липня, вранці, ми отримали з Києва сумну звістку -

перестало битися серце нашого побратима, друга і колеги - Івана Опанасюка.

Кожна втрата є непоправною, а особливо, коли відходить людина, яка була непер...

July 6, 2016

Військове звання значення не має, тільки медичні показання до операцій.

Стоматологи безкоштовно допомагають бійцям АТО відновлювати втрачені зуби. Найбільше потребують стоматологічної реабілітації ті, хто був тяжко поранений, надто в щелепно-лицеву ділянку.

"Летять міни,...

July 5, 2016

24-25 червня 2016 року у м. Сопоті відбулась XV наукова конференція «Оклюзія – Естетика - Функція, Протетика - Ортодонтія – Хірургія»

Фантастична конференція Польскої Академії естетичної стоматології! Слова вдячності від президента Української Академії естетичноі стомат...

July 5, 2016

11-12 червня 2016 року у м. Києві відбувся VI з’їзд Української ендодонтичної спільноти.

Під час з’їзду Мирон Угрин виступив з доповіддю на тему «Самоврядування медичних спеціальностей. Європейський досвід та Українські реалії»

July 5, 2016

Президент асоціації стоматологів України Угрин Мирон Миронович на запрошення Головного лікаря луцької міської клінічної стоматологічної поліклініки Кобися Олександра Юхимовича провели зустріч членів АСУ, членів АППЛСУ та співробітників поліклініки, де Угрин М.М. ознайо...

Please reload

Вибрані публікації

З днем медичного працівника!

06.21.2020

1/9
Please reload

Останні публікації
Please reload

Архів