top of page

Безперервний професійний розвиток лікарів – стоматологів

Сім років поспіль компанія «МедЕксперт» у тісній співпраці з Національною медичною академією післядипломної освіти імені П.Л.Шупика та ГО «Асоціація стоматологів України» проводять освітні заходи для лікарів – стоматологів. 25 вересня 2020 року розпочала ІІ півріччя фахова школа «Професійний розвиток лікаря-стоматолога: сучасні рекомендації, інновації та практичний досвід». В умовах пандемії гострої респіраторної хвороби неможливо проведення наших традиційних зустрічей в різних містах України, тому освітній процес перенесено в онлайн. Протягом 7 годин ми мали нагоду спілкуватися із значною аудиторією лікарів. В першій частині школи були науково-практичні лекції, в яких розглянуті питання взаємозв’язку стоматологічного і загально соматичного здоров’я (проф. Мазур І.П.), дентальної імплантації та фармакотерапевтичного супроводу (проф. Леоненко П.В.), мікробіом порожнини рота в розвитку стоматологічних хвороб (проф. Савичук Н.О.). Багато питань та активна дискусія розгорнулась навколо доповіді про лікування ускладненого карієсу (доц. Юнакова Н.М.). Обговорювали питання і про особливості надання стоматологічної допомоги в умовах пандемії (викладач Хлєбас С.В.). Про роль транзторної бактеріємії при проведенні стоматологічних втручань йшлося в доповіді викладача Слободяник М.В.


У другій частині заходу відбулася панельна дискусія «Сторіччя української стоматології: здобутки та сучасні виклики» з організаторами охорони здоров’я та лікарями – стоматологами щодо реформування стоматологічної галузі. Прийняли участь в обговоренні питань реформування в стоматології видатні організатори охорони здоров’я – Вахненко О.М., Скульська С.В. (Київщина), Коваленко І.О. (Черкащина), Люля І.І. (Вінничина).


Визначними подіями 2020 року, що торкнулися усієї стоматологічної спільноти, було сторіччя організації стоматологічної служби та реформування стоматологічної галузі.

Слова вдячності усім хто прийняв активну участь в роботі фахової школи із доповідями, запитаннями, в обговоренні! Дякуємо компанії МедЕксперт за чудову організацію заходу, модератору усіх наших зустрічей – Тетяні Юрченко, технічній підтримці заходу – Дмитру, Павлу, Марії, Юлії!
Σχόλια


Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page