top of page

Привітання учасників 6 – го Національного українського стоматологічного конгресу від ректора НАМНУЩиро вітаю учасників 6 – го Національного українського стоматологічного конгресу «Інноваційні технології в стоматології»!

Розвиток науки в Україні, впровадження наукових досягнень в практичну охорону здоров’я – запорука зростання держави, підвищення якості надання стоматологічної та медичної допомоги українцям. Стоматологічна галузь України базується на фундаментальних наукових розробках, фаховій підготовці лікарів-стоматологів у потужних закладах вищої освіти, високопрофесійному кадровому потенціалі, мережі стоматологічних комунальних і приватних закладів охорони здоров’я.

Українська наукова стоматологічна школа відсвяткувала своє сторіччя та займає гідні позиції у вітчизняних і міжнародних наукових рейтингах, представляє вітчизняні досягнення світовій спільноті, впроваджує інноваційні технологій в практичну охорону здоров’я.

Національний університет охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика понад століття проводить освітню діяльність, забезпечуючи підготовку лікарів та їх безперервний професійний розвиток, виступає організатором та співорганізатором науково-практичних медичних форумів із метою поліпшення знань і вмінь лікарів, ознайомлення з новими науковими підходами та практичними технологіями в діагностиці й лікуванні різних захворювань.

Сьогоднішній спільний захід за участі Асоціації стоматологів України передбачає обговорення актуальних питань стоматології в умовах трансформації сфери охорони здоров’я України, у тому числі і щодо створення медико-технологічної документації зі стандартизації стоматологічної допомоги, що є вкрай важливим для підвищення якості надання стоматологічної допомоги.

Бажаю учасникам конгресу ефективного обговорення нових інноваційних проєктів, цікавих дискусій і втілення наукових розробок в практику охорони здоров’я, науковцям – нових винаходів на славу української науки, лікарям – стоматологам – професійного зростання та звершень!Ректор Національного університету

охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика

академік НАМН України професор Юрій ВОРОНЕНКО

Commentaires


Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page