top of page

Гуманітарна допомога лікувально-профілактичним стоматологічним закладам

Світова стоматологічна спільнота підтримує українських стоматологів під час військової агресії в організації гуманітарної допомоги. Стоматологи Німеччини (Асоціації лікарів-стоматологів Німеччини Klaus-Achim Surnman (Stiftung Hilfswerk Deutscher Zahnartzte, German Dental Association) надіслали до українського гуманітарного стоматологічного хабу, що створений на базі Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, гуманітарну допомогу і реанімобіль.

Згідно заявок від регіонів України в лікувально-профілактичні заклади вже надходить гуманітарна допомога. А 14 травня 2022 року представники одного з підрозділів ЗСУ отримали ключі від автомобіля і вже найближчим часом він послужить нашим медикам у наданні допомоги пораненим бійцям. Військові лікарі висловили подяку, що тепер у них буде спеціалізований транспорт для евакуації поранених та надання їм вчасної медичної допомоги.

Щиро дякуємо за допомогу лікарям – стоматологам Німеччини!

Подяка від Асоціації стоматологів України – ректору Тернопільського національного медичного університету імені І.Я.Горбачевського, професору КОРДІ М.М., проректору з наукової роботи, професору Івану Кліщу, проректору з науково-педагогічної та лікувальної роботи Степану Запорожану, професору кафедри терапевтичної стоматології Наталії Гасюк, асистенту кафедри терапевтичної стоматології Володимиру Радчуку та працівникам діючого волонтерського центру ТНМУ імені І.Я. Горбачевського!Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page