top of page

Гуманітарна допомога лікувально-профілактичним стоматологічним закладам

Світова стоматологічна спільнота підтримує українських стоматологів під час військової агресії в організації гуманітарної допомоги. Стоматологи Німеччини (Асоціації лікарів-стоматологів Німеччини Klaus-Achim Surnman (Stiftung Hilfswerk Deutscher Zahnartzte, German Dental Association) надіслали до українського гуманітарного стоматологічного хабу, що створений на базі Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, гуманітарну допомогу і реанімобіль.

Згідно заявок від регіонів України в лікувально-профілактичні заклади вже надходить гуманітарна допомога. А 14 травня 2022 року представники одного з підрозділів ЗСУ отримали ключі від автомобіля і вже найближчим часом він послужить нашим медикам у наданні допомоги пораненим бійцям. Військові лікарі висловили подяку, що тепер у них буде спеціалізований транспорт для евакуації поранених та надання їм вчасної медичної допомоги.

Щиро дякуємо за допомогу лікарям – стоматологам Німеччини!

Подяка від Асоціації стоматологів України – ректору Тернопільського національного медичного університету імені І.Я.Горбачевського, професору КОРДІ М.М., проректору з наукової роботи, професору Івану Кліщу, проректору з науково-педагогічної та лікувальної роботи Степану Запорожану, професору кафедри терапевтичної стоматології Наталії Гасюк, асистенту кафедри терапевтичної стоматології Володимиру Радчуку та працівникам діючого волонтерського центру ТНМУ імені І.Я. Горбачевського!Comments


Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page