Запровадження Електронного рецепту та зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності

Шановні колеги!

Багато питань виникло у лікарів щодо введення електронних рецептів на антибактеріальні лікарські засоби. Асоціація стоматологів України проводила заходи – зустріч з представниками ДП «Електронне здоров’я» щодо підключення до Електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ) та інформувала стоматологічну спільноту щодо нововведення!

З інформацією, що була представлена на останньому заході 15 липня в рамках семінару, ви маєте змогу ознайомитися на сайті АСУ.

21 липня відбудеться захід МОЗ щодо інформування медичної спільноти, в якому візьме участь АСУ. Запрошуємо і Вас до участі, щоб ознайомитись із нововведеннями. Пропонуємо інформаційний лист від ДП «Електронне здоров’я».Запрошення: 21.07, 10:00 – зустріч МОЗ з представниками приватних медичних закладів щодо впровадження перехідного періоду на відпуск антибіотиків за електронним рецептом

Запрошуємо керівників та працівників приватних медичних закладів долучитися до зустрічі-обговорення запуску перехідного періоду на відпуск антибактеріальних лікарських засобів за електронним рецептом.

Міністерство охорони здоров’я України спільно з партнерами організовує координаційну зустріч для представників приватних медичних закладів задля інформування про організацію перехідного періоду та практичне застосування е-рецепта на антибіотики в ЕСОЗ.


Зустріч відбудеться 21.07.2022 о 10:00 у Zoom-конференції за посиланням:

https://us02web.zoom.us/j/84263574873?pwd=bE5YTlE2NGtEYjNEVVJjVU56VURSUT09


Нагадуємо, що у звʼязку з повномасштабним російським вторгненням та введенням воєнного стану впровадження електронного рецепта на антибіотики було відтерміновано в часі. Саме тому, зважаючи на необхідність підготовки медичних та аптечних закладів, зокрема в частині підключення до ЕСОЗ, ухвалено рішення про поступовий запуск проєкту в рамках перехідного періоду з серпня 2022 року.
Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square