top of page

Запрошення на 6-й Національний український стоматологічний конгрес

Шановні колеги!

ГО «Асоціація стоматологів України» має честь запросити Вас до участі в 6-му Національному українському стоматологічному конгресі «Інноваційні технології в стоматології», який відбудеться 22 – 23 жовтня 2021 року в Києві.


Професійне та наукове формування молодого покоління лікарів-стоматологів – важливим напрямом діяльності Асоціації стоматологів України. В рамках Конгресу заплановано проведення майстер-рингу серед лікарів – інтернів закладів вищої освіти України. Удосконалення професійної майстерності, оволодіння практичними навичками є складовою формування основ професійної компетенції лікаря-інтерна за фахом «Стоматологія».


За участі партнера заходу – компанії Дентсплай – Сирона, учасникам майстер-рингу будуть надані можливості проведення лікування зубів від ендодонтичного лікування до відновлення коронкової частини зубу. В рамках наукової частини Конгресу, молоді вчені і лікарі представлять свої практичні наробки та наукові здобутки медичній спільноті. Кращі практичні роботи та наукові доповіді будуть відзначені Асоціацією стоматологів України.

Запрошуємо до співпраці та чекаємо на Ваші заявки в участі!


За додаткової інформацією можете звернутися до організаторів майстер-рингу та симпозіуму молодих вчених та лікарів – Слободяник Мар’яни Володимирівни, тел….. Пишіть на електронну скриньку


З повагою,

Президент ГО «Асоціація стоматологів України»

Професор І.П. Мазур
Comments


Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page