Запрошення: 21.07, 10:00 – зустріч МОЗ з представниками приватних медичних закладів

Шановні колеги!


Багато питань виникло у лікарів щодо введення електронних рецептів на антибактеріальні лікарські засоби. Асоціація стоматологів України проводила заходи – зустріч з представниками ДП «Електронне здоров’я» щодо підключення до Електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ) та інформувала стоматологічну спільноту щодо нововведення!


З інформацією, що була представлена на останньому заході 15 липня в рамках семінару, ви маєте змогу ознайомитися на сайті АСУ.


21 липня відбудеться захід МОЗ щодо інформування медичної спільноти, в якому візьме участь АСУ. Запрошуємо і Вас до участі, щоб ознайомитись із нововведеннями. Пропонуємо інформаційний лист від ДП «Електронне здоров’я».Запрошення: 21.07, 10:00 – зустріч МОЗ з представниками приватних медичних закладів щодо впровадження перехідного періоду на відпуск антибіотиків за електронним рецептом


Запрошуємо керівників та працівників приватних медичних закладів долучитися до зустрічі-обговорення запуску перехідного періоду на відпуск антибактеріальних лікарських засобів за електронним рецептом.


Міністерство охорони здоров’я України спільно з партнерами організовує координаційну зустріч для представників приватних медичних закладів задля інформування про організацію перехідного періоду та практичне застосування е-рецепта на антибіотики в ЕСОЗ.


Також, Ви дізнайтеся про Е-ЧЕК та його спеціальну пропозицію для асоціаціїЗустріч відбудеться 21.07.2022 о 10:00 у Zoom-конференції за посиланням:


https://us02web.zoom.us/j/84263574873?pwd=bE5YTlE2NGtEYjNEVVJjVU56VURSUT09Нагадуємо, що у звʼязку з повномасштабним російським вторгненням та введенням воєнного стану впровадження електронного рецепта на антибіотики було відтерміновано в часі. Саме тому, зважаючи на необхідність підготовки медичних та аптечних закладів, зокрема в частині підключення до ЕСОЗ, ухвалено рішення про поступовий запуск проєкту в рамках перехідного періоду з серпня 2022 року.


Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square