top of page

Запрошуємо на науково-практичну конференцію з міжнародною участю 17-18 вересня 2021 року, м.Одеса.Шановні колеги!


Державна установа «Інститут стоматології та щелепно-лицевої хірургії НАМН України»,

Національна Академія медичних наук України, Одеський Національний медичний університет за підтримки Асоціації стоматологів України


проводить в м. Одеса, 17-18 вересня 2021 року (згідно Реєстру МОЗ України; посвідчення №54)


науково-практичну конференцію з міжнародною участю

«СУЧАСНІ МЕТОДИ ДІАГНОСТИКИ, ПРОФІЛАКТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ

СТОМАТОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ»


Розвиток стоматології базується на фундаментальних дослідженнях, науковому клініко-лабораторному та експериментальному обґрунтуванні нових технологій та інноваційних рішень, що необхідно для введення нових протоколів лікування, сучасних схем терапії стоматологічних захворювань. Метою проведення конференції є доведення до стоматологічної спільноти України та інших країн, науковців, викладачів стоматологічних кафедр вищих навчальних медичних закладів України, практичних лікарів інформації про


- основні наукові досягнення в галузі стоматології;

- наявність та впровадження у клінічну практику сучасних новітніх технологій профілактики, діагностики та комплексного лікування основних стоматологічних захворювань;

- питання зміни в нормативно-правовій базі, що регулює практичну діяльність лікаря стоматолога.

Тільки багаторічні епідеміологічні спостереження за показниками стоматологічного здоров'я населення, яке проживає у відповідному екологічно-економічному середовищі, дозволяє надати оцінку тенденції захворюваності, визначити обсяги стоматологічної допомоги, формувати або коректувати профілактичні програми.

В роботі конференції передбачається участь широкої стоматологічної спільноти, науковців України, Казахстану, Азербайджану, Республіки Білорусь, Німеччини та інших країн, керівників і практикуючих стоматологів, викладачів і студентів стоматологічних факультетів медичних вузів і коледжів, торгуючих організацій, представників засобів масової інформації та спеціалізованих видань по стоматології.


Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.


Матеріали конференції будуть опубліковані в електронному збірнику «Матеріалів науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні методи діагностики, профілактики та лікування стоматологічних захворювань».


Тексти тез та статей приймаються до 1 вересня 2021року. Відповідальна особа: Кудлюк Галина Євгенівна (067) 585-75-26 (Viber, WhatsApp).


В рамках конференції планується проведення майстер-класів, відеодемонстрації.


У зв’язку з пандемією COVID – 19 ми змінюємо формати організації освітніх заходів з безперервного професійного розвитку лікарів – стоматологів.


17 вересня 2021 р. 9.30 – 16.00 – формат телеучасті для лікарів України в режимі реального часу.

17 вересня 2021 року 16.00 – 19.00 – навчальні тренінги з оволодіння практичними навичками для лікарів Одеської області.

18 вересня 2021 р. 10.00 – 18.00 – формат оффлайн участі лікарів Одеської області.


Інформацію про реєстрацію буде розміщено на сайті ДУ «ІСЩЛХ НАМН» http://instom.od.ua/ та Асоціації стоматологів України https://www.udenta.org.ua/

До зустрічі на конференції.

Comments


Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page