top of page

Запрошуємо на науково-практичну конференцію "Сучасні аспекти стоматології...", 20-21 жовтня

Інформаційний лист


Шановні колеги!

Запрошуємо до участі у науково-практичній конференції «Сучасні аспекти стоматології: стандарти та клінічні протоколи надання стоматологічної допомоги» за організації ГО «Асоціація стоматологія України», що відбудеться 20 – 21 жовтня 2022 року в режимі реального часу.

Наукова частина заходу передбачає:

· Інфекційно-запальні процеси ротової порожнини: особливості надання терапевтичного та хірургічного стоматологічного лікування

· Захворювання слизової оболонки ротової порожнини: особливості терапевтичного та хірургічного лікування.

· Методи та лікарські засоби для знеболення в стоматології: порівняльний аналіз ефективності та безпечності.

· Психологічні аспекти надання стоматологічної допомоги постраждалому цивільному населенню.

· Методи та лікарські засоби для знеболення в стоматології: порівняльний аналіз ефективності та безпечності.

Захід розрахований на лікарів наступних спеціальностей: стоматологія, дитяча стоматологія, терапевтична стоматологія, ортопедична стоматологія, хірургічна стоматологія, організація та управління охорони здоров'я, ортодонтія.

Бали нараховуються за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку відповідно до додатку 4 Порядку проведення атестації лікарів, що затверджений наказом МОЗ України від 18.08.2021 №1753 "Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 22 лютого 2019 року №446 Зареєстрований у Міністерстві юстиції України 13 жовтня 2021 року за "1338/36960".

ГО «Асоціація стоматологів України» зареєстрована як провайдер заходів БПР, який відповідає всім вимогам Постанови КМУ від 14 липня 2021 р. № 725 з набуттям офіційного статусу під номером 070: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1F4sPSsTIApG5unDSIu5y6wIyxNnGA7bq/edit#gid=1089264369


З повагою,

Президент ГО «Асоціація стоматологів України»

д.мед.н, професор Ірина МАЗУР


Програма заходу
Comentários


Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page