top of page

З Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!Шановні колеги!


Асоціація стоматологів України вітає Вас і Ваші родини з національним святом — Днем Незалежності України! Століттями наші предки боролися за незалежність, мріяли і працювали на своїй Богом даній землі! Багато хто з нас пам’ятає ті буремні дні, коли 30 років тому творилася історія України і було відновлено Незалежність нашої держави. Разом із тим, вже виросли покоління наших колег в Незалежній Україні. Своєї невтомною працею Ми зберігаємо здоров’я наших співвітчизників, розбудовуємо нашу державу, примножуємо її славу та прагнемо до процвітанням!


Україна і Українці протягом 5 тисячоліть з часів Трипільської культури своєю невтомною працею несуть у світ хліб, а з ним життя та добро, благополуччя та злагоду!


Тисячолітня історія України, досвід та традиції наших предків, українські землі є надійним фундаментом для розбудови нашої держави.


Тож нашим завданням є примножувати славу та благополуччям України своєю відданою працею, поважати та зберігати традиції свого народу, віру та українську землю.


Зичу Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, життєвої енергії для нових професійних звершень на славу України!

Миру та процвітання Україні! Із Днем Незалежності!


Президент ГО «Асоціація стоматологів України»

професор Ірина Мазур
コメント


Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page