Огляд Програмного РРО Е-ЧЕК від податкового експерта

Нині спостерігаємо активність з боку податківців, які надали розʼяснення про те, що вони не позбавлені права проводити перевірки, навіть, під час дії воєнного стану. Ретельний контроль присвячений перевіркам підприємців щодо дотримання вимог:

використання РРО/ПРРО та видачі фіскальних чеків;

обовʼязку прийому всіх видів оплат, в тому числі - безготівкових;

відправки щоденної звітності в Податкову.


Раніше ми вже опублікували новину про зручне рішення від компанії “Е-ЧЕК”, яке вирішує вказані вище проблеми. Сьогодні ми презентуємо огляд каси Е-ЧЕК від податкового експерта - Смоковича Михайла.


Відео хоч і коротке, але досить змістовне. Наглядно продемонстровано, що видавати чеки та приймати оплату - це легко. Для реєстрації каси в “Е-ЧЕК” не потрібно відвідувати Податкову, достатньо завантажити додаток або зареєструватися у веб-версії і Ваш бізнес вже уникає перевірок з боку податківців.


Окрім касового рішення, слід виокремити додаткову опцію Е-ЧЕК - прийом оплат в смартфоні. Це взагалі ексклюзив на ринку України. Не потрібно купувати додаткове обладнання. Просто сгенеруйте QR-код, дайте відсканувати його покупцеві і Ви отримаєте кошти на свій рахунок.


Тариф Е-ЧЕК - всього 125 грн/місяць, незалежно від кількості кас, торгових точок та чеків. При реєстрації за посиланням - перші 2 місяці безкоштовні і будуть активовані автоматично.


Виникли питання?

📞 Звертайтеся до підтримки 0 800 21 21 57 (дзвінки безкоштовні)

Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square