top of page

Освітній процес 2020 року

Протягом 2020 року команда лекторів Асоціації стоматологів України співпрацювала з лікарями – стоматологами в різних форматах – на Конгресі з питань інтегрованої медицини і стоматології, на фахових школах разом з нашими партнерами – компанією МедЕксперт та видавничим домом «Заславський». Протиепідемічні заходи, що були введені в нашій країні, змінила плани і перенесли наші зустрічі в режим онлайн.


Ми не тільки перелаштували нашу роботу, а й постійно впроваджували нові форми навчання. Протягом цього періоду ми удосконалювали методи дистанційного професійного розвитку для лікарів, впроваджували в життя нові навчально-педагогічні підходи в освітньому процесі, вивчали їх переваги і недоліки. І, на моє переконання, досягли певного рівня співпраці: суттєво збільшилась аудиторія учасників науково-практичних заходів, підключалися лікарі з віддалених регіонів України, які з огляду на низку обставин, не змогли б взяти участь у заході онлайн. З’явилася можливість у лікарів повторно прослуховувати певні лекції, замість фото робити скріншоти важливих моментів презентації, що значно поліпшувало якість засвоєння нової інформації. Наполегливо впроваджували в педагогічний процес елементи самоосвіти, а саме надавали можливість лікарям самостійно вивчати матеріал з запропонованих опублікованих статей, що цитували в презентаціях. Робили це коректно – через систему запитань для самоперевірки після заходу. На одному заході третина учасників не отримали сертифікати з балами, оскільки не надали правильних відповідей! І це стимулювало лікарів більш уважно слухати лекції та перечитувати літературу.


Позитивним моментом освітнього процесу цього року є відновлення системи інформування лікарів щодо законодавчої бази, яка регулює діяльність медичної галузі. Через онлайн заходи ми мали можливість інформувати лікарів, а стоматологи – задати питання і отримати чітку відповідь на свої питання, адже фактично втрачена система інформування лікарів через головних спеціалістів, разом із тим, збільшується розпорошеність лікарів. Протягом року питанням безперервного професійного розвитку, кількості балів, освітнього портфоліо, ми приділили годин двадцять, але, отримавши більш ніж сто запитань на фаховій школі, зрозуміли, що мабуть недостатньо! Тож на сайті Асоціації є розділ корисні посилання і допомога лікарю в підготовці освітнього портфоліо!


З огляду на ситуацію з реформування стоматологічної галузі, погіршення фінансового становища лікарів, протиепідемічні заходи, і необхідність набрати не менш ніж 50 балів, Асоціація стоматологів України організувала значну кількість науково-практичних заходів! Але і після останнього заходу отримували запитання, чи будуть ще до кінця року школи!


Дякуємо нашим партнерам, доповідачам, учасникам фахових заходів!


Щоб стоматолог мав змогу спланувати свій час на БПР, ми подаємо план заходів Асоціації стоматологів України на 2021 рік на сайті.


Тож до нових зустрічей в наступному році! І успішно скласти своє освітнє портфоліо!
Comentarios


Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page