top of page

ПЕРЕДНОВОРІЧНА ФАХОВА ШКОЛА СТОМАТОЛОГІВ

9 грудня 2021 року відбулась фахова школа безперервного професійного розвитку лікаря-стоматолога «Сучасні світові тренди в сучасній стоматологічній практиці». Захід відбувся за організації НУОЗ України імені П.Л.Шупика, ГО «Асоціації стоматологів України» та групи компаній «МедЕксперт».


В рамках заходу було розглянуто питання сучасних трендів в практиці стоматолога і чи відповідає практика лікаря-стоматолога в Україні сучасним вимогам? Обговорено питання больового синдрому та світових вимог до його лікування. Вивчення мікробіому порожнини рота, сучасні ОМІКС-технології є новим трендом в біології, медицині та стоматології. Нові знання в галузі ОМІКС-наук змінюють усталені парадигми, що вже склалися, в галузі етіології та патогенезу захворювань пародонта. І ця інформація неодмінно буде впливати на основні принципи та підходи у лікуванні генералізованого пародонтиту. Нові знання суттєво доповнять і обґрунтують на науковому рівні рекомендації лікарів - стоматологів пацієнтам!


В роботі фахової школи прийняв участь Президент Всесвітньої федерації стоматологів Герхард К. Зеебергер та висвітлив питання естетичної стоматології із використанням цирконієвих імплантатів.


Позитивні передноворічні емоції вирували як в студії так і серед учасників школи, багато новорічних привітань і подарунків отримали учасники школи!


Новорічне казкове вбрання лекторів, подарунки від партнерів – звукові зубні щітки та багато інших сюрпризів створили відчуття свята на фаховій школі!


11 учасників школи, що поділилися з колегами передноворічними привітаннями, отримали абонемент на усі фахові школи у 2022 році!


Допомогти підготувати своє особисте портфоліо з безперервного професійного розвитку за підказками на сайті Асоціації стоматологів України було в доповіді професора Мазур І.П.


Подяка від Асоціації стоматологів України доповідачам за актуальні та змістовні доповіді, компанії «МедЕксперт» за організацію, учасникам за теплі привітання і цікаві запитання!


До зустрічі на фахових школах у 2022 році!
Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page