top of page

План заходів на 2021 рік ГО «Асоціація стоматологів України»
План заходів на 2021 рік ГО «Асоціація стоматологів України»:


І. Організація Всеукраїнських стоматологічних конгресів:


1. 9 – 10 квітня 2021 року. ІІІ-й Український стоматологічний конгрес з міжнародною участю «Інтегрована медицина та стоматологія», Київ, онлайн.


2. 22 – 23 жовтня 2021 року. 6-й Національний український стоматологічний конгрес «Інноваційні технології в стоматології», Київ, оффлайн (з огляду на епідемічну ситуацію в Україні).


ІІ. Проведення регіональних науково-практичних конференцій зі стоматології у регіонах України (з огляду на епідемічну ситуацію в Україні). ГО «АСУ» має свої осередки та представників в кожному регіоні України.


Планування регіональних заходів ГО «Асоціація стоматологів України»:


1. 28 травня 2021 р. Науково-практична конференція з навчальним тренінгом з оволодіння практичними навичками: «Сучасні аспекти клінічної стоматології: впровадження інноваційних технологій в практичну стоматологію».


2. 30 червня 2021 р. Науково-практична конференція з навчальним тренінгом з оволодіння практичними навичками: «Актуальні питання в стоматології: стандарти та клінічні протоколи надання стоматологічної допомоги».


3. 8 вересня 2021 р. Науково-практична конференція з навчальним тренінгом з оволодіння практичними навичками: «Сучасні аспекти в діагностиці, лікування та профілактиці стоматологічних хвороб».


4. 25 листопада 2021 р. Науково-практична конференція з навчальним тренінгом з оволодіння практичними навичками: «Стандарти стоматологічної допомоги: впровадження в практичну охорону здоров’я».


5. 17 грудня 2021 р. Науково-практична конференція з навчальним тренінгом з оволодіння практичними навичками: «Впровадження протоколів діагностики і лікування стоматологічних захворювань в практичну охорону здоров’я».


ІІІ. Організація фахових шкіл зі стоматології в режимі онлайн.


ІV. Інформування лікарів – стоматологів щодо нових методів профілактики та лікування основних стоматологічних хвороб шляхом розсилки науково-практичних статей, методичних рекомендацій по базі даних Асоціації (понад 15 тис. електронних адрес).


V. Створення електронного фармацевтичного довідника з призначення основних лікарських препаратів та засобів догляду за порожниною рота.


VI. Проведення щорічного опитування лікарів – стоматологів щодо призначення ними лікарських препаратів і засобів догляду за порожниною рота та аналіз результатів дослідження (Анкету опитувальник буде сформовано в січні 2021 року).


VIІ. Участь на телебаченні з науково-популярними програмами для українців про необхідність збереження стоматологічного здоров’я.


VІIІ. Участь в підготовчому етапі створення медико-технологічної документації (стандарти надання стоматологічної допомоги, клінічні протоколи) шляхом створення методичних рекомендацій, інформаційних листів для лікарів – стоматологів щодо призначення лікарських препаратів і засобів догляду за порожниною рота та їх затвердження ГО «АСУ».


ІХ. Підготовка та друк науково-популярного видання «Історія стоматології України».


Х. План заходів на 2021 рік фахових шкіл зі стоматології за організації:

Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика

ГО «Асоціація стоматологів України»

ТОВ «Група компаній МедЕксперт»


24 лютого 2021 року Київ-Дніпро-Кривий Ріг. «Стоматологічна практика в умовах пандемії»


18 березня. Київ-Львів-Івано-Франківськ. «Стандарти надання медичної стоматологічної допомоги в клінічній практиці лікаря стоматолога»


13 травня. Київ-Запоріжжя-Черкаси. «Мультидисциплінарний підхід в діагностиці та лікуванні стоматологічних захворювань»


23 вересня. Київ-Одеса-Херсон. «Лікування стоматологічних захворювань у пацієнтів з поліморбідною патологією»


4 листопада. Київ-Вінниця-Хмельницький. «Стоматологічне здоров’я: мультидисциплінарний підхід в безперервному професійному розвитку лікарів».


9 грудня. Київ-Харків-Полтава. «Сучасні світові тренди в сучасній стоматологічній практиці».


Підтримаємо Ваші креативні ідеї! Запрошуємо до співпраці! Втілюємо разом наші плани в життя! Разом покращуємо стоматологічну допомогу в Україні!


З повагою,

Президент ГО «Асоціація стоматологів України»,

професор І.П. Мазур


Comments


Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page