top of page

Пост-релиз фахової школи 18 вересня

18 вересня 2020 року відбулася фахова школа зі стоматології «Міждисциплінарна професійна освіта лікаря – стоматолога». У фокусі уваги школи були питання на тему: «Заходи інфекційної безпеки в стоматологічних закладах охорони здоров’я під час пандемії гострої респіраторної хвороби COVID-19».


Обговорювали з колегами питання інфекційного контролю при наданні стоматологічної допомоги в умовах пандемії COVID-19. Розбиралися з численними рекомендаціями ВООЗ, МОЗ Україниі фахових стоматологічних організацій (FDI, ГО «АСУ») щодо того як убезпечити від недугисебе, персонал клініки та не наражати на небезпекупацієнтів. Зацікавила лікарів доповідь лікаря – інфекціоніста професора Дуди О.К. про клінічні прояви COVID-19.


Практично на кожному заході є питання від аудиторії щодо атестації та освітніх балів безперервного професійного розвитку. Експертом з цих питань виступив Віцепрезидент ГО «Асоціація стоматологів України», к.мед.н. Вахненко О.М.


У науково-практичній частині програми торкнулася питань транзиторноїбактеріємії про проведенні стоматологічних маніпуляцій та шляхів превенції (проф. Мазур І.П.). Обговорили питання менеджменту болю в стоматології (Хлєбас С.В.).


За організації Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, видавничого дому «Заславського» іпідтримки ГО «Асоціація стоматологів України» для лікарів – стоматологів було проведено захід на високому науковому і практичному рівні. Дякую усім за допомогу, чудову організацію та участь в онлайн фаховій школі!


Comments


Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page