top of page

Проведення ІI-го Українського конгресу з міжнародною участю «Інтегрована медицина та стоматологія»

Прес – анонс


22 – 23 жовтня 2020 року, в м. Києві відбудеться ІI-ий Український конгрес з міжнародною участю «Інтегрована медицина та стоматологія», проведення якого присвячено сторіччю формування стоматологічної служби в України.


Даний захід спрямований на співпрацю лікарів-стоматологів та представників медичних спеціальностей задля об’єднання знань для досягнення спільного результату – оптимізації здоров’я людини. На одному майданчику зустрінуться акушери-гінекологи, ендокринологи, невропатологи, фармацевти та лікарі-стоматологи. Наукова програма конгресу буде досить насиченою і присвячена актуальним питанням щодо взаємозв’язку стоматологічних та загально соматичних захворювань, їх проявів у ротовій порожнині, розбору клінічних ситуацій та особливостями ведення спільних пацієнтів стоматологами та лікарями загальної практики.


В рамках заходу заплановано проведення симпозіуму «Правові питання в практиці лікаря-стоматолога», на кому будуть підняті питання роботи лікаря-стоматолога в умовах гострої респіраторної хвороби Сovid-19, захисту лікарів від претензій пацієнтів, правові аспекти використання сучасних технологій в практичній діяльності, а також симпозіум «Організаційні питання системи надання стоматологічної допомоги», протягом якого відбудеться конструктивне обговорення з представниками Національної служби здоров’я України питань запровадження державних фінансових гарантій медичної стоматологічної допомоги населенню України.


Президент асоціації стоматологів України, професор Мазур І.П. разом з професором Татарчук Т.Ф. під час свого виступу піднімуть питання вік-зумовлених змін стану здоров’я порожнини рота у жінок. Науковий співробітник відділу репродуктивного здоров’я “Центру інноваційних медичних технологій” НАН України, к.мед.н. Занько О.В. розповість про взаємозв’язок вагітності та стоматологічного здоров’я, а лікар-стоматолог, к.мед.н. Юнакова Н.М. – про вплив герпетичних уражень ротової порожнини на вади розвитку плода. Головний лікар “Клініка Верум Експерт”, ендокринний хірург, д.мед.н. Горобейко М.Б. та лікар-стоматолог Супрунович І.М. у своїй доповіді розкажуть про ендокринні патології в практиці лікаря стоматолога та розглянуть клінічні ситуації. Питання клінічних проявів цукрового діабету в порожнині рота під час свого виступу розкриють д.мед.н., професор Скиба В.Я. та д.мед.н. Скиба О.В. Професор з клінічної фармакології, д.мед.н. Хайтович М.В. виступить з доповіддю про хронічний постпроцедурний біль у стоматології, а д.мед.н., професор невролог Свиридова Н.К. розповість про особливості лікування невралгії. Лікар-стоматолог Хлєбас С.В. повідомить про менеджмент болю в лікуванні ускладненого карієсу.


Під час конгресу планується проведення майстер-класу по новим засобам догляду за порожниною рота.


Даний захід є можливістю для отримання нових знань та обміну власним досвідом, а також обговорення найгостріших проблем, які виникають під час стоматологічної практики.


Даний захід буде проводитись в онлайн-режимі. Детальну інформацію Ви можете отримати на сайті: www.udenta.org.ua. А також зареєструватися за посиланням: http://dentalhub.com.ua/.


Координатор роботи із ЗМІ: Супрунович Ірина – irina.suprunovych@gmail.com


Comments


Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page