top of page

Професійна майстерність майбутніх стоматологів

Удосконалення професійної майстерності, оволодіння практичними навичками є складовою формування основ професійної компетенції лікаря-інтерна за фахом «Стоматологія». Обмеження в освітньому процесі внаслідок протиепідемічних заходів, стимулювали розвиток дистанційних форм навчання. Разом із тим, втрачалася можливість проведення майстер – класів, які так важливі в підготовці лікарів – інтернів. Майстер-класи з ендодонтії, реставрації, що планувались в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика ще в листопаді 2020, все ж таки відбулися, хоч із відтермінуванням.


За участі партнера заходу – компанії Дентсплай – Сирона, 17 і 19 лютого проведено майстер-класи для лікарів - інтернів з питань реставрації бічних зубів та первинного ендодонтичного лікування. Від палких дискусій по практичних питанням в стоматології, ретельного розгляду матеріалу до оволодіння практичними навичками в реставрації бічних зубів, препарування кореневих каналів під час проведення первинного ендодонтичного лікування. Для заохочення до навчання і можливості залучення більшого кола інтернів, проводили відеозапис майстер-класів, що буде викладено на ютуб каналі Асоціації стоматологів України для детального ознайомлення.


В ході дискусії закарбувалася цікава ідея – проведення майстер-рингу серед лікарів – інтернів закладів вищої освіти України в рамках 6-го Національного українського стоматологічного конгресу «Інноваційні технології в стоматології», який відбудеться 22 – 23 жовтня 2021 року в Києві. Учасникам майстер-рингу будуть надані можливості проведення лікування зубів від ендодонтичного лікування до відновлення коронкової частини зубу, а в рамках наукової частини Конгресу представити свої практичні наробки.

Дякую усім учасникам майстер-класу, організаторам і лекторам! Побільше б таких заходів в Україні!!!


Запрошуємо до співпраці!!!Comments


Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page