top of page

Проєкт рішення засідання Координаційної ради ГО «Асоціація стоматологів України"П Р О Є К Т Р І Ш Е Н Н Я

засідання Координаційної ради ГО «Асоціація стоматологів України»

1 липня 2021 року м.Київ


1. Взяти до відома інформацію Президента АСУ, професор Мазур І.П. та Віце-президента АСУ, к.мед.н., Вахненко О.М. «Про роботу Асоціації стоматологів України в період карантину КОВІД19».


2. Провести черговий Х (XVIІ) з’їзд Асоціації стоматологів України в м. Києві 22 – 23 жовтня 2022 року.


3. Встановити квоту делегатів на Х (XVIІ) з’їзд Асоціації стоматологів України в залежності від кількості членів осередку (суми зданих внесків за 2020 – 2021 роки) 1 делегат від 50 членів відповідно до зданих членських внесків.


4. Обласним осередкам Асоціації стоматологів України до 22 травня 2022 року провести звітно-виборчі збори та обрати делегатів на черговий Х (XVIІ) з’їзд Асоціації стоматологів України.


5. Обласним осередкам Асоціації стоматологів України до 1 червня 2022 року надати звіти Правлінню Асоціації стоматологів України про проведені звітно-виборчі збори та списки делегатів на черговий Х (XVIІ) з’їзд Асоціації стоматологів України.


6. Підтримати кандидатури віце-президентів Асоціації стоматологів України професора Павленка О.В. та професора Шнайдера С.А., ректора Івано-Франківського національного медичного університету професора Рожка М.М. та професора Фліса П.С. щодо обрання членами-кореспондентами Національної академії медичних наук України.


7. У разі неможливості проведення з’їзду та Координаційної ради Асоціації стоматологів України через погіршення епідеміологічної ситуації в країні передбачити їх проведення в он-лайн режимі.


8. Підтримати пропозицію Ради захисту прав пацієнтів щодо участі Асоціації стоматологів України у визначення рейтингу стоматологічних клінік України.


9. Розглянути пропозиції від Української асоціації стоматологічної освіти проект програми професійної підготовки магістрів із стоматології «Стандарт вищої освіти за спеціальністю «Стоматологія»» у складі комісії професора Удода О.А., Трубки І.О., Дорошенко О.М. на надати висновок Президії ГО «Асоціацій стоматологів України» до 17 липня 2021 року.

Comments


Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page