top of page

Про затвердження Положення про Почесну відзнаку ГО «Асоціація стоматологів України»

Про затвердження Положення про Почесну відзнаку ГО «Асоціація стоматологів України» за інноваційну діяльність, значний внесок в розвиток освіти, науки і практики "За інновації в стоматології"


З метою відзначення видатних вчених, лікарів, організаторів охорони здоров’я, громадських діячів, колективів співробітників за інноваційну діяльність, значний внесок в розвиток освіти, науки і практики та з нагоди святкування 65 річниці утворення стоматологічного об’єднання України 22 жовтня 2021 року в рамках 6-го Національного українського стоматологічного конгресу «Інноваційні технології в стоматології» затверджено Положення та підписано Наказ про Почесну відзнаку ГО «Асоціація стоматологів України» «За інновації в стоматології».Громадська організація «Асоціація стоматологів України»


НАКАЗ

22 жовтня 2021 р. №5

Про затвердження

Почесної відзнаки

«За інновації в стоматології»


Відповідно до п.2.2 Статуту ГО «Асоціація стоматологів України» та з метою відзначення видатних вчених, лікарів, організаторів охорони здоров’я, громадських діячів, колективів співробітників за інноваційну діяльність, значний внесок в розвиток освіти, науки і практики, багатолітню плідну працю, активну роботу в реформування практичної охорони здоров’я, системи освіти і розвитку науки та з нагоди святкування 65 річниці утворення стоматологічного об’єднання України, дотримуючись основоположних засад заснування професійних нагород,


Н А К А З У Ю:

1. Започаткувати з 22 жовтня 2021 році нагородження Почесною відзнакою за інноваційну діяльність, значний внесок в розвиток освіти, науки і практики "За інновації в стоматології".


2. Затвердити Положення про Почесну відзнаку за інноваційну діяльність, значний внесок в розвиток освіти, науки і практики "За інновації в стоматології".


3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.


Президент

ГО «Асоціація стоматологів України»,

професор І.П. МазурПочесна відзнака ГО «Асоціація стоматологів України»

за інноваційну діяльність, значний внесок в розвиток освіти, науки і практики

"За інновації в стоматології".


Відповідно до п.2.2 Статуту ГО «Асоціація стоматологів України» та з метою відзначення видатних вчених, лікарів, організаторів охорони здоров’я, громадських діячів, колективів співробітників за інноваційну діяльність, значний внесок в розвиток освіти, науки і практики, багатолітню плідну працю, активну роботу в реформування практичної охорони здоров’я, системи освіти і розвитку науки та з нагоди святкування 65 річниці утворення стоматологічного об’єднання України, дотримуючись основоположних засад заснування професійних нагород започатковано з 22 жовтня 2021 році нагородження Почесною відзнакою за інноваційну діяльність, значний внесок в розвиток освіти, науки і практики "За інновації в стоматології".


Затверджено Положення про Почесну відзнаку за інноваційну діяльність, значний внесок в розвиток освіти, науки і практики "За інновації в стоматології".Описання Почесної відзнаки:

В центрі Почесної відзнаки схематичне зображення зубу, де верхня частина зображує піраміду з чотирма гранями, що символізує досягнення вершин професійної майстерності шляхом освіти, науки, практики, інноваційної діяльності. Нижня частина символізує фундаментальність інновацій, що спирається на постійний професійний розвиток, досвід, отриманий шляхом щоденної кропіткої праці, історію стоматології і досягнення стоматологічної медичної школи.


В центрі зверху схематичне зображення трипроменевої сварги, або трискеліону, витоки походження якого сягають Трипільської доби (3-5 тис. років, до н.є.) та означає безкінечний рух сонця по небосхилу. Трактування знаку на ордені як безкінечного руху від витоків стоматологічної діяльності, через освіту, науку і практику до інновацій та поєднання цих складових в єдине ціле.


Навколо Почесної відзнаки схематичне зображення лаврового вінку, що символізує перемогу. В Стародавній Греції вінками з лаврів нагороджували переможців Олімпійських Ігор, видатних філософів, лікарів, вчених.


Надпис зверху по колу: «ОСВІТА НАУКА ПРАКТИКА»


Напис знизу: «ЗА ІННОВАЦІЇ В СТОМАТОЛОГІЇ»


На зворотній частині надпис: ГО «Асоціація стоматологів України», тризуб, надпис англійською мовою «Ukrainian Dental Association», і порядковий номер нагороди.


Автор ескізу відзнаки: художник Кравченко Олег Вадимович, доцент кафедри графічного дизайну Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Михайла Бойчука, член спілки дизайнерів України.


Розробка відзнаки: Бузько Юрій Іванович, член Українського геральдичного товариства, вироблено «YB-art».

Commentaires


Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page