top of page

Сторічний ювілей стоматологічного факультету НМУ імені О.О. Богомольця


Свій сторічний ювілей святкує стоматологічний факультет Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Стоматологічний факультет є першою зіркою, що запалила сузір’я стоматологічних закладів освіти і науки Української наукової стоматологічної школи.


18 – 19 березня 2021 року науково-педагогічні працівники, науковці, випускники, лікарі – стоматологи розглянуть питання розвитку стоматології в України, наукових, освітніх і практичних досягнень в галузі на науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання сучасної стоматології», присвяченої 100-річчю стоматологічного факультету Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.


Науковий захід проводиться під егідою Національного медичного університету імені О.О. Богомольця за організаційної підтримки і участі Асоціації Стоматологів України, Української Асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів, Української Асоціації профілактичної та дитячої стоматології, Української Асоціації стоматологічної освіти. Науково-практична конференція відбудеться в м. Києві на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.


Конференція внесена до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та конференцій Міністерства освіти і науки України, Державна наукова установа «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації», на 2021 рік (Посвідчення № 432 від 29 вересня 2020 р).

Детальна інформація і програма за посиланням:

Comentarios


Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page