top of page

Фахова школа зі стоматології до Європейського дня знань про антибіотики

18 листопада 2020 року в форматі онлайн відбулася фахова школа зі стоматології «Професійний розвиток лікаря-стоматолога в умовах пандемії: сучасні рекомендації, інновації та практичний досвід» за організацією ГО «Асоціація стоматологів України», НМАПО імені П.Л.Шупика та компанії «МедЕксперт».


Фахова школа проходила під гаслом Європейського дня знань про антибіотики до проводиться Європейською регіональною організацією Всесвітньої федерації стоматологів (ERO-FDI) сумісно з Асоціацією стоматологів України.


До участі в школі було залучено більш ніж 500 лікарів – стоматологів, які по завершенню заходу отримали сертифікат з необхідними для атестації освітніми балами. Під час заходу було розглянуто питання безперервного професійного розвитку, оформлення освітнього портфоліо для надання до атестаційної комісії. Оскільки цей документ лікарі будуть оформлювати вперше, то Асоціація стоматологів України представить інформаційну допомогу в цьому питанні на своєму сайті, а 9 грудня запланували доповідь на «МедЕксперті» з цієї теми.


Активну дискусію викликали питання раціонального застосування антибіотиків в стоматологічній практиці. Асоціація стоматологів України залучена до програми роботи з Європейською регіональною організацією Всесвітньої федерації стоматологів (ERO-FDI) щодо інформування лікарів та пацієнтів про раціональне використання протимікробних засобів для уникнення розвитку антибіотикорезистентності.


Завдячуючи зворотному зв’язку, через чат, обговорили з лікарями теми майбутніх доповідей, проблеми, які найбільше хвилюють лікарів.


Спілкування зі стоматологами на фаховій школі відбувалося протягом 5 годин, але зацікавленість аудиторії зберігалася до останньої хвилини заходу. Для детального додаткового самостійного опрацювання матеріалу, учасникам фахової школи запропоновано статті, методичні рекомендації, інформаційні листи з представлених тем на фаховій школі.Comments


Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page