top of page

Інформація про освітній науково-практичний семінар для лікарів-стоматологів 3 лютого 2023 року

ОСВІТНІЙ СЕЗОН «БЕЗПЕРЕРВНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ЛІКАРІВ – СТОМАТОЛОГІВ – 2023» РОЗПОЧАТО ГО «АСОЦІАЦІЯ СТОМАТОЛОГІВ УКРАЇНИ» В ПЕРЕДДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – ДНЯ СВЯТОЇ АПОЛЛОНІЇ!


3 лютого 2023 року ГО «Асоціація стоматологів України» розпочала освітній сезон 2023 для лікарів-стоматологів з науково-практичного семінару «МІЖДИСЦИПЛІНАРНА ВЗАЄМОДІЯ В ДІАГНОСТИЦІ ТА ЛІКУВАННЯ СТОМАТОЛОГІЧНИХ ХВОРОБ». Командою викладачів підготовлено нові лекції, цікаві дискусії, важлива інформації з актуальних питань стоматології та організації стоматологічної допомоги. Для більш глибокого опанування науково-практичним матеріалом до уваги лікарів надано наукові та практичні статті, що доповнюють лекції доповідачів.


Цікаві доповіді, гострі питання, палкі дискусії і багато сюрпризів для стоматологів в переддень професійного свята – дня Святої Аполлонії! Через освітні заходи безперервного професійного розвитку Асоціація стоматологів України створила майданчик для обговорення актуальних питань стоматології в умовах трансформації сфери охорони здоров’я України. Оскільки переважна більшість стоматологів працює в приватному секторі охорони здоров’я і розпорошена по значній кількості стоматологічних кабінетів, клінік є необхідність в оновленні не тільки теоретичних знань, а й про нові законодавчі зміни, що відбуваються в Україні. Насичена програма освітнього семінару «МІЖДИСЦИПЛІНАРНА ВЗАЄМОДІЯ В ДІАГНОСТИЦІ ТА ЛІКУВАННЯ СТОМАТОЛОГІЧНИХ ХВОРОБ» мала різносторонні аспекти для обговорення сучасних питань в стоматології, а також нормативно правові документи з питань організації і управління охороною здоров’я, що є вкрай важливим для підвищення якості надання стоматологічної допомоги.


Науковий і позитивний настрій лекторів є важливою складовою успіху освітнього заходу. Нова презентація професора Павла Леоненка зацікавила аудиторію стоматологів, а нові цифрові технології є рутиною в реабілітації стоматологів пацієнтів.


Скільки би не вивчали питання захворювань слизової оболонки ротової порожнини, але завжди є нові аспекти патогенезу і лікування. В своїй доповіді професор Наталія Гасюк висвітлила питання червоного плескатого лишаю в практиці лікаря стоматолога.


Дві повітряні тривоги, вимкнення електроенергії, але в студії панував позитивний настрій! Адже спілкування з колегами ми стали цінувати ще більше! А для лікарів доцент Елла Павленко підготувала цікаву доповідь про стоматологічне здоров’я людей поважного віку в Україні.


Мабуть немає стоматолога, у якого не виникали б проблеми із повторною ендодонтією, тож лекція доцента Наталії Юнакової була і актуальною, і ілюстрована клінічними прикладами.


Сьогодні стоматологічна практика тісно пов’язана з юридичними питаннями, тож у фокусі уваги стоматологів лекція юриста Олега Юдина про персональний захист даних пацієнта. В рамках заходу привітали колег – експертів з питань стоматології МОЗ України – вже є на громадському обговоренні 2 проєкта уніфікованих протоколів надання стоматологічної допомоги! Лекція віцепрезидента ГО «АСУ» к.мед.н. Олександра Вахненка цікава і корисна для лікарів – стоматологів, оскільки дає відповіді на багато організаційних питань!


До 31 березня усі стоматологічні клініки мають підключитися до ЕСОЗ, тож інформація від «першої особи» співробітника ДП «Електронне здоров’я» Юлії Задеряки.


В рамках освітнього семінару відбулась презентація підручника доцента Валерія Бургонського з питань фізіотерапії.

В переддень професійного свята для стоматологів прозвучало пісенне вітання від Марії Бурмаки, а також від стоматолога Наталії Кривець!

Студія освітнього семінару була організована в музей Казимира Малевича, тож в коротких перервах знайомились з творчістю художника!


Майже 8 годин освітнього семінару пройшли на одному диханні, адже говорити на професійні теми так цікаво!
Comments


Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page