top of page

20 березня ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я РОТОВОЇ ПОРОЖНИНИ

7.03.23 - Генеральний секретар ГО «Асоціації стоматологів України» Ірина Скрипник, разом з представниками АСУ та лікарями клініки «Іріс ДенТ» провели день стоматологічного здоров‘я для дітей-сиріт, що були переміщені з Дитячого дому м. Краматорськ, сиріт з Маріуполя та Бахмуту . Для всіх дітей була прочитана інтерактивна лекція про важливість догляду за порожниною рота, а після - проведений огляд порожнини рота та запропонований алгоритм догляду для кожного. Мар‘яна Слободяник не тільки розповідала і оглянула, а ще і провела урок догляду за порожниною рота для дітей. Після кожна дитина отримала чудові подарунки - пасти для догляду за зубами та книжечки - розмальовки.

А в цей час, коли проходив масовий захід, в двох стоматологічних кабінетах проводили безпосереднє надання стоматологічного допомоги тим,кого обстежили і склали плани лікування при попередніх візитах, а саме - лікар стоматолог-хірург Олександр Монборнь проводив імплантацію для вихователів , що доглядають за дітьми, а лікар стоматолог-ортодонт Тамара Неспрядько проводила лікування за допомогою знімної функціональної та незнімноі мультібондингововоі апаратури. Мати здорові зуби та чарівну посмішку заслуговують всі люди! І наша команда відновлює стоматологічне здоров‘я тим, хто має дуже багато втрат. Хай кожна людина буде щасливою.


Мати здорові зуби та чарівну посмішку заслуговують всі люди, особливо українські діти! І команда фахівців відновлює стоматологічне здоров‘я дітям - сиротам, які потребують піклування від суспільства.


Нехай кожна людина буде щасливою і пишатися здоровою посмішкою!

Щира подяка ГО «Асоціація стоматологів України», команді стоматологічного медичного Центру «Іріс денТ», компанії «Промед» - за ініціативу, увагу і час та надану апаратуру.


Слава Україні!
Comments


Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page