top of page

В рамках співпраці Асоціації стоматологів України з Міністерством оборони України розпочинаємо новий

Вельмишановні колеги!

Висловлюємо Вам вдячність за підтримання наших ініціатив, спрямованих на підвищення ефективності української стоматології.

Нам випало жити і працювати у час, коли необхідно не тільки дотримуватись клятви Гіппократа, а й активно виявляти громадянську позицію.

Зважаючи на події в державі та скрутну економічну ситуацію, Асоціація стоматологів України за підтримки Міністерства оборони України виступає ініціатором проекту з надання безкоштовної стоматологічної допомоги нашим співвітчизникам – учасникам АТО, які позбавлені можливості отримувати стоматологічні послуги.

Ми ініціюємо створення в місцях вимушеного перебування (центри для переселенців, навчальні центри для підготовки осіб, які відправлятимуться в зону АТО та безпосередньо в прифронтові зони) стоматологічних кабінетів, якими ми зможемо опікуватися, а при потребі лікарі-волонтери зможуть допомагати проводити санацію для запобігання ускладнень з боку щелепно-лицевої системи.

Для цієї вкрай потрібної справи потребуємо обладнання, яке необхідне для роботи стоматологічного кабінету: вживані установки (у робочому стані), світильники, RTG-апарати, меблі, інструменти, витратні матеріали, автоклави.

Для початку плануємо відкрити 13 кабінетів.

Цей проект буде мати надзвичайно вагоме значення для покращення здоров’я та морального духу людей, які внаслідок трагічних для України подій не можуть отримати своєчасну стоматологічну допомогу.

Користуючись нагодою, ще раз засвідчуємо Вам свою повагу і впевненість, що Ви не залишитесь осторонь потрібної Україні справи.

Просимо всіх небайдужих писати на електронну адресу: marta.von.dk@gmail.com

Слідкуйте за новинами на нашій сторінці у мережі Facebook за посиланням:

https://www.facebook.com/sanacia?fref=ts

Президент Асоціації стоматологів України

Мирон Угрин

Координатор проекту “Санація”

Марта Дацко

Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page