top of page

Запрошуємо Вас на практичний курс з Реставрації "ПОВЕРНЕННЯ ПРИРОДНОЇ ЕСТЕТИКИ ЗУБІВ – НАНОКЕРА


Лектор:

Кожемяк Олександр Анатолійович, м.Одеса (Україна). Лікар-стоматолог, Сертифікований Тренер компанії Dentsply. Лектор освітніх програм в Україні, Білорусі. Проходив навчання у навчальному центрі Dentsply DeTrey (Konstanz, Німеччина), Maillefer (Ballagues, Швейцарія), в стоматологічній школі при університеті Zurich, Швейцарія. Член Асоціації приватних лікарів-стоматологів України. Представник Європейського товариства косметичної стоматології в Україні (ESDC). Автор статей в журналах «Естетична стоматологія», «ДентАрт», «Навігатор Стоматології», «Новини Dentsply» . Приватна стоматологічна практика. Спеціалізація в області реставраційної стоматології та ендодонтії.

Програма курсу:

Теоретична частина:

Оптичні характеристики композитних матеріалів, необхідні для відтворення природної естетики зубів, що реставруються. Клінічне обґрунтування вибору композитного матеріалу для реставрації фронтальних та бокових зубів. Концепція кольору і пошарової техніки нанесення композиту - шлях до успіху в естетичній реставрації. Вибір техніки адгезивів для реставрацій за клінічними показами. Рішення для швидкого та ефективного полірування реставрації. В ході лекційної частини слухачам буде запропонована відеодемонстрація реставрації бокових зубів. Запропонуємо покрокові протоколи, які стануть орієнтиром для щоденної роботи і дозволять зробити реставраційну практику зручною і простою.

Практична частина:

Відновлення фронтального зуба із застосуванням композитного матеріалу кожним учасником на фантомних моделях. • Для зручності роботи курсанти можуть принести свої моделіровочні інструменти, оптичне збільшення.

Додаткова інформація та реєстрація за телефонами: +38 (044) 520-13-23, 520-13-09, 095-280-32-21, 050-442-89-27

Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page