top of page

Відкриття Львівського Медичного форуму «ГалМЕД»


Сьогодні 13 квітня 2016 року розпочався форум «ГалМЕД».

Це найбільша подія Західної України, куди з'їжджаються науковці, спеціалісти з різних галузях медицини, представники відомих фірм-виробників світу та безпосередньо виробники виробів медичного призначення, обладнання та фармацевтичних препаратів всієї України.

За роки свого існування саме цей захід став ідеальним місцем для просування новинок, методики лікування та передових технологій, обміну досвідом між спеціалістами різних регіонів України та зарубіжжя.

У рамках Форуму буде проведено ряд науково-практичних конференцій, лекторіїв, майстер-класів та практичних демонстрацій за участю провідних спеціалістів та відомих фірм-виробників галузі.

Форум проходить за підтримки МОЗ України та Департаменту охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації.

На відкритті форуму були присутні : Директор Департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Чечотка Богдан Романович, Заступник директора Департаменту - начальник управління медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації Микичак Ірина Володимирівна, Президент асоціації стоматологів України Угрин Мирон Миронович а також Проректор з наукової роботи Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

Чоп’як Валентина Володимирівна.

Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page