top of page

II спеціалізована стоматологічна виставка і професійна конференція «Kharkov Dental Days 2016»


Шановні колеги!

2-4 червня 2016 року в Харкові з грандіозним успіхом відбулася II спеціалізована стоматологічна виставка і професійна конференція «Kharkov Dental Days 2016». Подія проходила в затишній атмосфері 5-ти зіркового готелю Харкова Premier Palace Hotel Kharkiv.

У цьому році «Kharkov Dental Days» продовжило з честю нести звання наймасштабнішого і професійного стоматологічного події Харкова і Східної України.

- Збільшилася кількість учасників і відвідувачів виставки;

- Зросле в 2 рази число слухачів конференції;

- Розширена географія доповідачів конференції: Україна, Туреччина, Німеччина, Йорданія, Греція;

- Ще крутіші контенти доповідей;

- Робота одночасно 4-х залів з доповідями і виставкою.

На окрему увагу заслуговує інноваційний експеримент онлайн-присутності на виставці. Така технологія запускається вперше в світі, і ми раді бути частиною цього перспективного «старт-апу». Будь-яка людина з будь-якої країни міг зайти в онлайн-виставку, де були розміщені всі стенди і були присутні учасники виставки. Онлайн-відвідувачі могли ознайомитися під усіма експонатами, поспілкуватися з менеджерами і керівниками компаній учасників на зручному для нього мовою. За результатами виставки сформована статистика відвідування, яку ми з радістю надаємо учасникам виставки для продовження спілкування з онлайн-відвідувачами. Завдяки цій можливості, ми можемо надалі продовжувати збільшувати кількість відвідувачів виставки та розширювати географію відвідувачів.

Організатор виставки - виставкова компанія ADT (керівник -Товстіженко Олена), організатор конференції - Асоціація приватно практикуючих лікарів-стоматологів України (президент-Таравнех Шакер Джаміль).

Величезна подяка за підтримку «Kharkov Dental Days» генеральному спонсору компанії «Технодент Проект» (Україна) в особі керівника Владислава Вяткіна і золотому спонсору компанії «BTI» (Україна-Іспанія) в особі керівника Назара Яремчука.

Відчутна підтримка була надана профільними асоціаціями, а саме: Асоціація стоматологів України, Асоціація імплантологів України, Асоціація лазерної стоматології України, Український ендодонтичний союз, Асоціація ортодонтів України.

Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page