top of page

Вперше: Міжнародний Стоматологічний конгрес під егідою Національної медичної академії післядипломно


25 – 27 квітня 2017 року в рамках VIII Міжнародного медичного форуму в Києві (ВЦ «Київ ЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б) вперше відбудеться Міжнародний Стоматологічний конгрес під егідою Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика та Національної академії медичних наук України. Мультидисциплінарний підхід в лікуванні стоматологічних патології – актуальна і досить складна проблема сучасної медицини, адже вимагає консолідації зусиль медичних працівників різних спеціальностей – стоматологів, акушерів-гінекологів, ендокринологів, кардіологів, ревматологів, невропатологів, гастроентерологів, інфекціоністів. В програмі Стоматологічного конгресу 25 квітня відбудеться симпозіум «Мультидисциплінарний підхід в лікуванні: принципи спадковості. Погляди різних спеціалістів на медичні проблеми» із залученням громадських організацій «Асоціація стоматологів України» та «Української асоціації сімейної медицини». В ході заходу будуть обговорюватись різні аспекти цієї актуальної міждисциплінарної проблеми, відбудеться обмін досвідом представників різних медичних галузей України, представлені нові наукові досягнення та запропоновані сучасні технології діагностики, лікування та профілактики.

На міжнародний стоматологічний форум запрошуються молодші спеціалісти з медичною освітою за фахом «Стоматологія» для обговорення важливих питань діяльності стоматологічних клінік – «Інфекційний контроль в закладах охорони здоров’я стоматологічного профілю: юридичні та практичні аспекти», який заплановано на 26 квітня 2017.

До участі запрошуються практикуючі лікарі, наукові співробітники, професори і викладачі вузів, медичних коледжів, медичні сестри, аспіранти, студенти, що працюють в різних областях клінічної та експериментальної медицини, стоматології. Учасники науково-практичних заходів Конгресу отримають сертифікати про підвищення кваліфікації. Конгрес внесено до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2017 році», затвердженому НАМН та МОЗ України.

Конгрес проходитиме за підтримки Національної академії медичних наук України, Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, компанії LMT, Асоціації стоматологів України.

Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page