top of page

4 НАЦІОНАЛЬНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ КОНГРЕС 20-21 жовтня

Шановні колеги!

Асоціація стоматологів України має честь запросити Вас до участі в 4-му Національному українському стоматологічному конгресі «Мультидисциплінарний підхід в діагностиці, лікуванні та профілактиці стоматологічних захворювань», який відбудеться 20 – 21 жовтня 2017 року.


Розвиток стоматології базується на фундаментальних дослідженнях, науковому клініко-лабораторному та експериментальному обґрунтуванні нових технологій та інноваційних рішень, що необхідно для підготовки та впровадження нових медико-технологічних документів діагностики, лікування та профілактики стоматологічних захворювань.


В рамках Конгресу планується розглянути питання міждисциплінарного підходу та взаємодії стоматологів з лікарями інших спеціальностей. Планується обговорення впливу стоматологічних захворювань на здоров’я людини, питання фармакотерапії в стоматології, що базуються на засадах доказової медицини.


В рамках Конгресу планується демонстрація нових технології діагностики та лікування стоматологічних захворювань, проведення майстер-класів.

Основні питання, які будуть розглянуто на Конгресі:

• Стоматологічні захворювання та здоров’я людини; • Фармакотерапія в стоматології; • Профілактика та превенція інфекційно – запальних процесів в порожнині рота; • Біль та запалення в стоматології.

Чекаємо на Ваші пропозиції.

Вартість участі у всіх заходах конгресу (11 симпозіумів, круглий стіл, виставка)

Кошти перераховувати: Найменування: Громадська організація «Асоціація стоматологів України» ЄДРПОУ 00013008 П/р №26004561134 у АТ “Райффайзен Банк Аваль” м.Київ МФО 380805 При перерахуванні коштів вказати: За участь у конгресі, прізвище, ім'я, по батькові.



Телефон для контактів: +380503343059 Відповідальний: Демідов Андрій Валентинович.

З повагою, Президент ГО "Асоціація стоматологів України", професор Мазур І.П.

Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page