top of page

Всеукраїнська конференція «Доступність та якість медичного обслуговування у сільській місцевості: сь

Шановні колеги!


Дякуємо Вам з Вашу активну участь в роботі круглого столу, організованого комітетом з охорони здоров’я Верховної Ради України та ГО «Асоціація стоматологів України» «Напрями розвитку системи організації стоматологічної допомоги в Україні», проведеного 13 квітня 2018 року в м. Києві (З матеріалами круглого столу можна ознайомитися на сайті Асоціації). На високому рівні обговорювалися проблеми надання стоматологічної допомоги на первинному рівні, забезпечення гарантованого державного рівня надання стоматологічної допомоги певним категоріям населення України, організацію стоматологічної допомоги сільському населенню.


Разом із тим, необхідно і далі проводити зустрічі та ставити питання щодо організації стоматологічної допомоги в Україні.


ГО «Асоціація стоматологів України» запрошує Вас прийняти активну участь в роботі Всеукраїнська конференція «Доступність та якість медичного обслуговування у сільській місцевості: сьогодення та перспективи. Погляд регіонів», що відбудеться 25 квітня 2018 року за адресою: м. Київ, ВЦ «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна,2-Б, павільйон №1, зал №2. (Захід внесено до реєстру МОЗ України. Програма заходу додається). Сьогодні є Закон України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості» і стоматологи мають висловити свою фахову думку щодо організації стоматологічної допомоги в сільській місцевості.


25 квітня 2018 року також планується проведення симпозіуму «Фармакотерапія в стоматології», де лікарі – стоматологи будуть мати змогу ознайомитися із сучасними міжнародними протоколами, клінічними настановами призначення лікарських засобів в практиці лікаря – стоматолога. (Захід внесено до реєстру МОЗ України. Програма заходу додається).


25 квітня 2018 року відбудеться Перший національний симпозіум Української Медичної Експертної Спільноти «ЗДОРОВ’Я УКРАЇНЦЯ – НАЙВИЩА ЦІННІСТЬ ДЕРЖАВИ», де лікарі будуть мати змогу послухати та висловити свою думку з приводу місця громадського здоров’я в системі координат нової національної системи охорони здоров’я України. (Захід внесено до реєстру МОЗ України. Програма заходу додається).


Шановні колеги, запрошуємо Вас до активної участі!


Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page