Інформаційний лист до 5-го Конгресу ГО "АСУ"

02.05.2019

5-й Національний український стоматологічний конгрес «Стоматологічне здоров’я – інтегральна складова здоров’я нації»,

18 – 19 жовтня 2019 року.

 

Шановні колеги!

 

ГО «Асоціація стоматологів України» має честь запросити Вас до участі в 5-му Національному  українському стоматологічному конгресі «Стоматологічне здоров’я – інтегральна складова здоров’я нації», який відбудеться 18 – 19 жовтня 2019 року в м. Києві в Президент готелі. Конгрес присвячено сторіччю формування Української наукової стоматологічної школи та 25-річчю заснування Асоціації стоматологів України.

 

Науковий комітет Конгресу працює над формуванням програми і для нас є важливою Ваша думка. Просимо Вас дати відповіді на наші запитання і ми обов’язково врахуємо Вашу думку при формуванні наукової складової програми (Анкета опитувальник).

 

В рамках Конгресу планується розглянути питання міждисциплінарного підходу та взаємодії стоматологів з лікарями інших спеціальностей. Планується обговорення впливу стоматологічних захворювань на  здоров’я людини, питання фармакотерапії в стоматології, що базуються на засадах доказової медицини. Під час Конгресу заплановано проведення міжнародного експертного засідання з питань профілактики в стоматології, ролі стоматолога в превенції основних стоматологічних хвороб.

 

В рамках Конгресу планується демонстрація стоматологічного обладнання, нових технологій діагностики та лікування стоматологічних захворювань, проведення майстер-класів.

 

Чекаємо на Ваші пропозиції та дякуємо співпрацю! Формування програми Конгресу буде завершено 15 травня 2019 року. Просимо заповнити анкету опитувальник для детального аналізу Ваших побажань!

 

Додаткова інформація на сайті https://www.udenta.org.ua/

Секретаріат ГО «Асоціація стоматологів України» – asu_uda@ukr.net, +380503343059,  Демідов Андрій Валентинович.

 

 

    З повагою,

 

АНКЕТА ОПИТУВАЛЬНИК

 

Please reload

Вибрані публікації

VIII Міжнародний медичний форум

April 26, 2017

1/6
Please reload

Останні публікації
Please reload

Архів