top of page

Зустріч в Луцьку 7 травня 2019 року

7 травня 2019 року представники ГО «Асоціація стоматологів України» прийняли участь у засіданні комісії з питань охорони здоров’я Волинської обласної ради. Розглядалися питання щодо реформування медичної галузі, забезпечення гарантованого рівня надання стоматологічної допомоги та скорочень серед лікарів стоматологів.


Слухання було організовано за ініціативи депутата Волинської обласної ради – Сивака Сергія Віталійовича. На засіданні виступали експерт та голова Волинського осередку стоматологів Струк Д.С., Президент ГО «АСУ» професор Мазур І.П., віце-президент Вахненко О.М. та лікарі стоматологи Волинської області. В ході обговорення було прийнято рішення про призупинення звільнення лікарів, забезпечення гарантованого рівня стоматологічної допомоги дітям, малозабезпеченим верствам населення, воїнам. Обговорено питання прийняття регіональної програми профілактики основних стоматологічних хвороб.

Відбулася зустріч та активний діалог щодо питань реформування представників ГО «АСУ» з лікарями Волинської області. Гострі питання щодо стану стоматологічної допомоги в області було обговорено в прямому ефірі на телебаченні. ГО «АСУ» і надалі буде слідкувати за подіями в Волинській області, та впровадження прийнятих рішень.


Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page