top of page

Стоматологічний форум на Черкащині

23 – 24 травня 2019 року відбулася 19(55) науково-практична конференція громадської організації «Асоціація стоматологів Черкаської області» «Мультидисциплінарний підхід в лікуванні стоматологічних захворювань», яка зібрала понад сто фахівців в стоматології в м. Умані. В роботі конференції прийняли участь та привітали лікарів стоматологів представники мерії та міського відділу охорони здоров’я. Без розуміння і співпраці з місцевими органами влади не можливо проводити реформування галузі та організацію стоматологічної допомоги незахищеним верствам населення. Стоматологічних форум відбувся за активної участі та підтримки ГО «Асоціація стоматологів України». Від Асоціації лікарів – стоматологів привітала президент, професор Мазур Ірина Петрівна та голова ГО «АСЧО», заслужений лікар України Коваленко Іван Олексійович.


Почесною відзнакою за досягнення в розвитку стоматології України, професіоналізм та милосердя успіхи в організації та наданні висококваліфікованої медичної та стоматологічної допомоги, високі трудові досягнення і професійну майстерність та з нагоди святкування сторіччя Української наукової стоматологічної школи було нагороджено «Орденом Святої Аполлонії» заслуженого лікаря України, директора КП «Уманська міська стоматологічна поліклініка» Мельник Раїсу Олександрівну.


Про роль громадської організації «Асоціація стоматологів України» в розвитку стоматологічної галузі України» йшлось в доповіді професора Мазур І.П.. Стан стоматологічної допомоги населенню Черкаської області висвітлено в доповіді головного позаштатного стоматолога Черкаської області Коваленко І.О.


В науковій частині конференції обговорювали питання протоколів надання стоматологічної допомоги пацієнтам з хворобами пародонта, а саме маршрутизацію пацієнта, проведення діагностики, лікування та підтримувального лікування (професор Мазур І.П.). Своїм клінічним досвідом щодо нових ефективних засобів лікування періодонтитів поділилася Хлєбас С.В.


Лікарі – стоматологи зацікавлено вислухали доповідь Слободяник М.В. щодо ролі патогенної мікрофлори порожнини рота в розвитку кардіоваскулярних захворюваннях, де були представлені сумісні дослідження НМАПО імені П.Л.Шупика та Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова. Таким чином, було продемонстровано наскільки важливі сучасні наукові розробки, що проводяться вітчизняними вченими, для практичної охорони здоров’я!


За багаторічну сумлінну працю, внесок в розвиток стоматології було вручено лікарям – стоматологам Черкащини Подяки від Президента ГО «Асоціація стоматологів України» та подарунки від ГО «Асоціація стоматологів Черкаської області».


На запрошення головного лікаря Мельник Р.О. делегація від Асоціації відвідала КП «Уманська стоматологічна поліклініка», з умовами роботи лікарів, рівнем надання стоматологічної допомоги.


Учасники конференції мали чудову нагоду відвідати Національний дендрологічний парк «Софіївка», найвідоміше творіння світового садово-паркового мистецтва кінця ХVІІІ – першої половини ХІХ ст., перлину України, місце, де можна поринути у казковий романтичний світ природи, краси і кохання…
Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page