top of page

Стоматологічний форум у Кривому Розі


29 травня 2019 року під егідою Дніпропетровської медичної академії МОЗ України (кафедра стоматології факультету післядипломної освіти) та ГО «Асоціація стоматологів України» в м. Кривий Ріг відбулась науково-практична конференція «Мультидисципланарний підхід в лікуванні стоматологічних захворювань».


Стоматологічний форум зібрав понад сто лікарів з міст Кривий Ріг, Каменське та Нікополю. Завідувач кафедри стоматології, професор Глазунов О.А. в своїй доповіді торкнувся питання безперервного професійного розвитку лікарів – стоматологів у відповідності до наказу МОЗ України №446 від 22.02.2019 року, механізми підготовки порфоліо та проходження атестації.


Про роль громадської організації «Асоціація стоматологів України» в розвитку стоматологічної галузі України» йшлось в доповіді професора Мазур І.П. Головний лікар КП «Криворізька міська стоматологічна поліклініка №4» Криворізької міської ради Єфіменко Микола Іванович поділився цікавим досвідом про співпрацю стоматологів з місцевим самоврядування м. Кривий Ріг та отримання значних коштів на лікування пільгових категорій населення, що дозволило зберегти робочі місця (посади лікарів) та інфраструктуру (поліклініки) з бюджету громади.


В науковій частині заходу обговорювали питання діагностики та лікування хвороб пародонта, порівняльний аналіз сучасних протоколів лікування генералізованого пародонтиту в практиці лікаря стоматолога. В доповіді професора Мазур І.П. було представлено маршрутизацію пацієнта з інфекційно-запальними процесами в тканинах пародонта в залежності від скринінгових пародонтологічних обстежень та підстави до скерування до лікаря пародонтолога, а в яких випадках до стоматолога первинної ланки.


Лікарі – стоматологи мали нагоду ознайомитися з клінічними рекомендаціями з управління больовим синдромом в стоматології, призначенням сучасних ефективних нестероїдних протизапальних засобів, їх показами, режимом дозування, побічними ефектами та протипоказами.


Захід пройшов в атмосфері дружнього спілкування, активної наукової та практичної дискусії.Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page