Про перелік запобіжних заходів для захисту від коронавірусу для лікарів – стоматологів від FDI та


Шановні колеги!

У зв'язку з поширенням територією країн світу і України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», рішенням Київської міської державної адміністрації (Протокол №9 від 11 березня 2020 року) «Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції (COVID 19)» запроваджено протиепідемічні заходи в країни.

ГО «Асоціація стоматологів України» проводить щоденні консультації та обговорення з колегами із Всесвітньої федерації стоматологів щодо розробки рекомендацій безпечності проведення освітніх заходів та стоматологічної практики в країнах, охоплених епідемією гострої респіраторної хвороби COVID-19 і коронавірусу SARS-CoV-2.

Пропонуємо до Вашої уваги рекомендації, що опубліковано в журналі Journal of Dental Research, та рекомендовані Всесвітньою федерацією стоматологів і ГО «Асоціація стоматологів України» лікарям – стоматологам для попередження поширенню інфекційних захворювань.


Рекомендації для ведення стоматологічної практики:


  1. Стоматологи повинні вживати суворих заходів особистого захисту та уникати або мінімізувати маніпуляції з продукцією крапель або аерозолів.