top of page

Спільні рекомендації ДУ «Інститут стоматології та щелепно-лицевої хірургії НАМН України» і ГО «Асоці


Шановні колеги!


ГО «Асоціація стоматологів України» своїм листом №18-АСУ від 20 квітня 2020 року зверталась до Прем’єр Міністра України пана Шмигаля Д.А. та Міністра охорони здоров’я України пана Степанова М.В. щодо державної підтримки стоматологічної галузі, збільшення державного фінансування в комунальній сфері, де задіяно 16 852 спеціаліста, та зменшення податкового тиску на приватні заклади охорони здоров’я, де працює 8 079 стоматологів. Вчора оприлюднено Постанову Кабінету Міністрів України від 4 травня 2020 р. № 343 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», у відповідності до якої відновлено надання стоматологічної допомоги в закладах охорони здоров’я з 11 травня 2020 року.


В умовах поширення територією країн світу і України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, залишається високий ризик інфікування лікарів – стоматологів при виконанні своїх професійних обов’язків. В Постанові Кабінету Міністрів України не представлено рекомендації щодо особливостей надання стоматологічної допомоги в умовах пандемії і захисту лікарів та пацієнтів.


ГО «Асоціація стоматологів України» та ДУ «Інститут стоматології та щелепно-лицевої хірургії НАМН України» представляли стоматологічній громадськості спільні рекомендації (лист від 16.03.2020) щодо запроваджено протиепідемічних заходів та рекомендували надання лише невідкладної стоматологічної допомоги.


Пропонуємо до Вашої уваги спільні рекомендації ДУ «Інститут стоматології та щелепно-лицевої хірургії НАМН України» і ГО «Асоціація стоматологів України» щодо протиепідемічних заходів в стоматологічних закладах охорони здоров’я в умовах гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, опубліковані на сайті ГО «Асоціація стоматологів України» https://www.udenta.org.ua.


Читати у форматі .pdf


Останні публікації