top of page

Третій Національний український

стоматологічний конгрес

22-23 жовтня 2015 року, Київ, Україна

 

Реформа стоматології — концепції та пріоритети 22-23 жовтня у столичному Українському домі відбувся 3 Національний український стоматологічний конгрес — масштабна подія в житті стоматологічної спільноти. 

Представники обласних осередків АСУ, провідні фахівці, молоді вчені та лікарі з різних ділянок стоматології розглянули актуальну тему, яка вимагає невідкладних рішень та рішучих дій, — «Стратегія розвитку стоматології в Україні». 

На розміщених на фасаді знакової для всієї Україні будівлі банерах Асоціації стоматологів України було окреслено основні теми, які хвилюють стоматологів  нашої  держави,  —  питання  війни  і участь в ній стоматологічної спільноти, реформа стоматологічної галузі в рамках загальної реформи медицини. Гасло МИ ЦЕ ВЖЕ РОБИМО! відображає найбільшу активність стоматологів в цьому напрямку, які, не чекаючи деректив, запроводжують  нововведення  на  місцях.  Власне  війна показала велику самоорганізованість стоматологів і, водночас, неспроможність існуючої системи охорони  здоров’я  вирішувати  складні питання. Участь  у  конгресі  понад  1500  учасників  з  усієї України продемонструвала великий  інтерес  до питань, які на ньому піднімалися. Під час роботи 9  профільних симпозіумів  обгорювалися  різні аспекти вітчизняної стоматології: надання стоматологічної допомоги в умовах проведення бойових дій, дентальна імплантологія, практична ендодонтія, 

інфекційний контроль в закладах охорони здоров'я стоматологічного профілю, лазерні технології, анастезіологія, стоматологія дитячого віку, ортодонтія, клінічна пародонтологія, фахові здобутки молодих вчених та лікарів.Учасники  пленарного  засідання  розглянули  та проаналізували напрямки реформування стоматології  в  світлі  загальної  реформи  охорони здоров’я в Україні. Фахівці наголосили на важливості впровадження у практику лікаря-стоматолога  міжнародних  стандартів  профілактики  та лікування, вказали на роль АСУ у проведенні реформ. Проведення одного з найбільших симпозіумів  «Практичні  досягнення  стоматологіі»  дало можливість  талановитим  лікарям-практикам  та науковцям показати свої 

практичні досягнення, рівень яких відповідає найвищим міжнародним 

стандартам.

Робота  конгресу  супроводжувалась  виставкою новинок стоматологічної галузі від виставкової компанії «Медвін». Завершився конгрес, але не завершилася робота — на сайті АСУ проходитиме обговорення резолюції конгресу, і ми дуже сподіваємося, що прийняті рішення будуть враховані, зокрема, визнати нашу професію самоврядною, коли лікарі самостійно вирішують всі питання свого професійного життя, безперешкодно працюючи для блага наших пацієнтів.Тепер настав час діяти та впроваджувати спільні рішення у практичну стоматологію — від кожного з нас залежать зміни на краще.

 

Голова оргкомітету 3 Національного українського стоматологічного конгресу,

голова наукового комітету 3 Національного українського стоматологічного конгресу, 

віце-президент АСУ проф. Павленко О.В.

президент АСУ доц. Угрин М.М.

Спонсори Третього Національного Українського Стоматологічного Конгресу

Золотий спонсор

Срібні спонсори

Спонсор

Підтримка стоматологічних центрів та клінік

Інформаційні та технічні партнери конгресу

Виставковий партнер

Головний інформаційний партнер

Видавничий партнер

Інформаційні партнери

Документи конгресу для перегляду та завантаження 

Шаблон для створення стендової доповіді

Реєстраційна форма UA

Вимоги до оформлення та подачі тез доповідей в друковані матеріали конгресу

Вимоги до оформлення та подачі статей в друковані матеріали конгресу

Please reload

bottom of page