top of page

Співпраця з аксемедін

Logo_accemedin_ua.jpg

Реліз

 

accemedin.com — Accelerator of Medical Information (Акселератор Медичної Інформації) — це освітня онлайн-платформа, яка створена виключно для професіоналів сфери охорони здоров’я.

 

Місія   accemedin.com

Покращити  якість  лікарської медичної допомоги, завдяки наданню фахівцям і професіоналам галузі охорони здоров'я зручного доступу до довідникової інформації та до навчальних ресурсів з безперервного професійного розвитку і персонального вдосконалення.

Використовуючи методику мережевих дистанційних освітніх технологій, accemedin.com   надає можливість лікарям усіх  категорій підвищувати свій професійний рівень з мінімальними  часовими та  матеріальними витратами на навчання.

 

Мета accemedin.com

Забезпечити економію часу та зусиль у наданні якісного, етичного, безперервного професійного розвитку 150 тисячам лікарів в Україні із залученням всіх можливих вітчизняних та світових освітніх та інформаційно-додаткових он-лайн ресурсів.

 

accemedin.com об’єднує всіх, хто готовий надавати українським лікарям можливість вчитись без відриву від основної роботи, в тому числі за інтерактивними та андрогогічними алгоритмами, які сприяють легшому засвоєнню інформації та сповільнюють процес її забування.

 

accemedin.com надає можливість всім тим, хто готовий надати для використання кращі міжнародні освітні моделі які команда accemedin.com готова адаптувати для потреб сучасної спільноти лікарів України разом із участю провідних фахових організацій та установ.

 

Формати Безперервного Професійного Розвитку accemedin.com включатиме в себе:

• учбові та екзаменаційні  тести;

• міні-відеолекції в межах навчальних програм;

• протоколи лікування з інтерактивними елементами;

• чат та власні нотатки;

• рекомендації клінічного фармаколога.

 

Освітня платформа accemedin.com пропагує індивідуальний підхід до кожного лікаря, що  досягається кваліфікованою інтеграцією елементів штучного інтелекту, який обов`язково  враховує соціографічну інформацію, психофізеологічні властивості та загальний стан особистості. Cаме це дозволяє системі створити ідеальну модель довірчої співпраці «Лікар- accemedin.com».

 

Для  навчання та  закріплення  знань  лікарю вистачить  інвестувати у власний розвиток лише від 15 хвилин на день, що легко вписується у напружений графік. Учбові курси, які розміщені на accemedin.com тривають від 1 до 6 місяців (залежно від ресурсу (установи, організації), які створюють курси, від специфіки курсів, індивідуальних здібностей лікаря та його особистого вибору режиму отримання персонального розвитку).

 

accemedin.com рекомендує лікарям обирати саме ті учбові курси, які розділені на модулі (інформаційні блоки/пазли) та мають структуру інтервальних повторень, що полегшує засвоєння інформації. Разом з accemedin.com лікар може у будь-який час взяти паузу та повернутися  до навчання у зручний час.

 

Універсальний вітчизняний відео-контент учбових курсів, розміщених на accemedin.com, формується за участі визнаних у медичному товаристві, авторитетних, ретельно підібраних, лікарів-лекторів.

 

Саме унікальність контенту та методик, якими «прошиті» системи накопичення балів у accemedin.com, дозволяє лікарю підтвердити отриманні знання (з отриманням сертифікату від «профільної асоціації) та відчути користь від «пазл»-навчання.

 

accemedin.com допомагає лікареві у безперервному професійному розвитку, надаючи можливість щоденно отримувати та вдосконалювати необхідні знання, які одразу можна застосовувати на практиці. У підсумку — підвищується компетентність лікаря та покращується якість  лікарської медичної допомоги.

accemedin.com зберігає особисте портфоліо, який формується під час проведення  аналітичної оцінки знань, відносно:

●         клінічного  досвіду;

●         динаміки  успішності навчання;

●         здатності до передачі знань;

●         ефективності  засвоєння інформації;

●         коефіцієнту виживання знань тощо.

_________________________________________________________________________

Освітній контент  accemedin.com формується зі спеціалізованих авторських та наданих іншими «виробниками контенту» джерел. Після його опрацювання фахівцями з андрагогіки та медичної інформатики контент стає підґрунтям для його перетворення на учбові курси, слайди, аудіо- та відеоматеріали та інше.

Виключно  всі навчальні програми проходять погодження  з професійними  асоціаціями  лікарів та визнаними  серед медичної спільноти авторитетами.

 

ТОРКНІТЬСЯ ЗНАНЬ

 

15 хвилин на день суттєво змінять Ваше життя на краще!

 

Учбові курси accemedin.com включають у себе адаптивні методики, які сприяють кращому запам’ятовуванню інформації та дають можливість швидко та успішно застосовувати отриманні знання. Елементи гри роблять освітні курси цікавими та ненав’язливими для лікаря. Під час навчання з  accemedin.com лікар отримує бали, які дозволяють йому брати участь у створенні “Реєстр ТОП-100 у медицині” та, власне, стати його лауреатом. Також лікар має можливість обміняти накопичені бали (учбові) – на бонусні та соціальні (знижки на товари та послуги, які потрібні лікарю у його повсякденному та професійному житті).

Знання, отримані з accemedin.com та якісно підтверджені, - це особлива відзнака  самовдосконалення та  безперечна прихильність обраній професії  сучасного  лікаря.

 

Корисні  знання на освітній платформі  accemedin.com  лікар отримує завдяки

●         використанню   учбових  курсів  та авторських  тестів різних міжнародних та український джерел;

●         застосуванню  ігрових  методик  та онтологічних моделей пізнання,

●         сприйманню  андрагогічних  алгоритмів  інклюзивної освіти.

 

Навчальний контент accemedin.com опрацьовується командами “Бюро освітньої інформації” та креативного простору  QInfinity guad, вдосконалюється вченими та викладачами профільних клінічних, педагогічних і психологічних кафедр кращих ВУЗів України за сприяння професійних асоціацій лікарів (співавторів та рецензентів учбових курсів) з врахуванням спеціалізованих моделей навчання дорослих на тлі успішного міжнародного досвіду.

 

Команда accemedin.com запрошує до співпраці всіх, хто зацікавлений у вдосконаленні професійного розвитку українського лікаря!

bottom of page