Подяка від Президента ГО "АСУ" Ірини Петрівни Мазур

26.10.2018

 

Вельмишановні колеги – делегати, учасники, гості ІХ-го з’їзду громадської організації «Асоціація стоматологів України»! Два роки нашого життя, спільної роботи, досягнень відзеркалено за 7 хвилин відеофільму! Це були не прості роки, коли змінюється звична для нас система охорони здоров’я, час глибинних трансформацій в медицині.

 

Але завжди труднощі згуртовують людей, випробовування роблять їх мужніми! І за цей період ми стали сильнішими, громадська організація «АСУ» згуртувала навколо себе однодумців, які продемонстрували, що можуть здолати усі труднощі! Ми відстоювали свої позиції і у Міністерстві охорони здоров’я, і у Верховній раді, послідовно та наполегливо на різних майданчика переконували в питання організації стоматологічної допомоги та сільської медицини.

 

Думку Асоціації ми висловлювали і на шпальтах газет, журналів! Слова вдячності журналістам! Свою роботу та досягнення висвітлювали в друкованих виданнях. Хочу висловити подяку усім, тим, хто був присутній на ІХ З’їзді  громадська організація «АСУ», усім, хто підтримував нашу організацію партнерам Асоціації, а також усім, хто надавав стоматологічну допомогу українцям та не зміг долучитися до заходу!

 

Наше благополуччя та майбутнє стоматології залежить від наших власних рішень і дій. І ми будемо впроваджувати усі рішення ІХ З’їзду ГО «АСУ» в життя!

 

Щиро дякую!

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Вибрані публікації

VIII Міжнародний медичний форум

April 26, 2017

1/6
Please reload

Останні публікації
Please reload

Архів