Зі святом Великодня!

Миру, миру, миру вам, Вашим рідним і батькам. До нас Христос з небес спустився І в коліна нам вклонився. Христос Воскрес, Христос Воскрес! Наша планета повна чудес! Велика Пасха — свято всіх християн. У такий святковий день хочеться побажати добра, здоров’я, миру, процвітання всім. Нехай кожен день ваш будинок наповнюється затишком, теплом, щастям, благополуччям. Даруйте один одному увагу і турботу, любов і вірність. З Святом Пасхи!

Вітаємо з прийдешнім святом - Вербною Неділею!

Гілочки тоненькі, котики пухнасті, Хай несуть у хату радість, мир і щастя, Хай несуть у серце радість Воскресіння Хай направлять наші душі до спасіння. Гілочки тоненькі, котики вербові, Всіх благословляють, щоб були здорові, Щоб жили в любові і достаток мали, Щоб в молитві й з Богом діточки зростали. Гілочки вербові сонце зігріває, А душа радіє, а душа співає, Бо вже близько свято, писанки і паска, Бо на землю сходить світла Божа ласка. Бо уже за тиждень буде в нас Великдень.

ПАРОДОНТИТ И РЕВМАТОИДНЫЙ АРТРИТ: ЕСТЬ ЛИ СВЯЗЬ?

Неудовлетворительное состояние ротовой полости влияет на риск развития некоторых сердечно-сосудистых заболеваний и даже – ревматоидного артрита. О том, как связаны стоматологические проблемы с заболеваниями сердца и суставов, рассказывает доктор медицинских наук, профессор кафедры стоматологии Национальной медицинской академии последипломного образования им. П.Л. Шупика Ирина Петровна Мазур. Древнегреческий врач Гиппократ говорил, что лечить нужно не болезнь, а больного... (полный текст можно найти по ссылке)

Вибрані публікації
Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square

© ГО «Асоціація Стоматологів України»,  2020р.
    web підтримка: 190@ukr.net

  • Иконка facebook серебристого цвета