top of page

Зустріч Української медичної експертної спільноти з Міністром охорони здоров’я України Ляшко В.К.28 грудня 2021 року відбулась робоча зустріч Української медичної експертної спільноти (УМЕС) з Міністром охорони здоров’я України Ляшко В.К. та заступником Міністра – Микичак І.В. Зустріч проходила у форматі конструктивного діалогу з питань трансформації системи охорони здоров’я.

Президент ГО «АСУ» професор Мазур І.П. прийняла участь у зустрічі та подякувала за затвердження мультидисциплінарних груп з підготовки уніфікованих стоматологічних протоколів.

Від Асоціації стоматологів було надано пропозиції від стоматологічної спільноти, які попередньо були обговорені та узгоджені з членами Координаційної ради ГО «Асоціація стоматологів України», а саме:

1) Прийняти на державному рівні Програму профілактики та лікування стоматологічних захворювань, проєкт якої розроблено стоматологічною спільнотою та представлено ГО «Асоціація стоматологів України».

2) Внести доповнення до п.4 «Порядок здійснення медичного обслуговування учнів закладів загальної середньої освіти», затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 20 січня 2021 року №31 «організацію проведення обов’язкових стоматологічних профілактичних оглядів та проведення профілактики основних стоматологічних захворювань».

3) Запровадити систему гігієнічного навчання і виховання в організованих дитячих колективах та закладах, підпорядкованих МОЗ України та МОН України шляхом створення спільного наказу МОН та МОЗ України.


Додатково обговорено питання щодо збереження сільської стоматології.


В ході діалогу Міністр охорони здоров’я України Ляшко В.К. запевнив в своїй підтримці щодо створення медико-технологічної документації зі стандартизації стоматологічної допомоги.

При обговоренні питання запровадження Програми профілактики стоматологічних хвороб, Міністр охорони здоров’я України Ляшко В.К. акцентував увагу на Президентську програму «Здорова України» та запросив до співпраці.

На завершення дійшли згоди щодо необхідності проведення таких зустрічей на регулярній основі.

Comments


Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page