top of page

Фахова школа зі стоматології

13 травня 2021 року разом зі стоматологічною спільнотою збиралися на фаховій школі «Мультидисциплінарний підхід в діагностиці та лікуванні стоматологічних захворювань», організованої компанією «МедЕксперт» та за підтримки Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика та ГО «Асоціація стоматологів України». Протягом більш ніж 8 годин обговорювали актуальні питання стоматології: вплив порушень метаболізму кісткової тканини на перебіг хвороб пародонта, новий напрям розвитку мікробіологічних досліджень – мікробіомія, диференційна діагностика різних вірусних захворювань та їх лабораторна діагностика.


У фокусі уваги стоматологів була міждисциплінарна інформаційна панель за участі кардіологів і стоматологів, адже стоматологічний хворий може мати супутні хвороби серцево-судинної системи і від взаємодії лікарів залежить успіх лікування пацієнтів з коморбідними станами.


Завершено проведення фахових шкіл у першому півріччі 2021 року, разом із тим, за експрес опитуванням багато лікарів в чаті написали, що вже набрали відповідні 50 освітніх балів.


Не зупиняємось в своєму професійному розвитку і готуємося до ІІ півріччя!

Comentarios


Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page