top of page

20 березня - Всесвітній день здоров’я ротової порожнини. Вітання від Президента FDIВітання від Президента Всесвітньої федерації стоматологів

доктора Gerhard K. Seeberger

з нагоди Всесвітнього дня здоров’я порожнини рота українським лікарям стоматологам!


В своєму листі Президент Всесвітньої федерації стоматологів зазначив про нерозривний зв'язок стану порожнини рота та загального здоров’я людини. Для досягнення оптимального здоров’я порожнини рота Всесвітня федерація стоматологів заохочує навчати дітей чистити два рази на день зубною пастою із фтором, інформувати про переваги здорового стану порожнини рота для всього організму та надавати можливість дітям стати захисниками хороших звичок здоров’я порожнини рота серед родини і друзів, і для свого суспільства.


Протягом багатьох років Всесвітня федерація стоматологів мала нагоду попобачити позитивний вплив на життя дітей, сімей та громад, де впроваджувались наші 21-денні програми чищення зубів та Всесвітній день здоров’я порожнини рота. З 2005 року було охоплено близько 140 мільйонів людей, а саме завдяки роботі Всесвітньої федерації стоматологів з пропаганди та відзначення Всесвітнього дня здоров’я порожнини рота разом із нашими членами, Національними стоматологічними асоціаціями та нашими давніми партнерами.


Всесвітній день здоров’я порожнини рота є найбільшою глобальною інформаційною кампанією щодо здоров’я порожнини рота. Пам’ятайте: здоровий рот і здорове тіло йдуть рука об руку. Те, як ви сьогодні доглядаєте за ротом, буде важливим для загального стану здоров’я завтра, післязавтра та через багато років.


Ваші дії можуть змінити місцеве ставлення до здоров'я порожнини рота та підвищити обізнаність щодо профілактики та контролю захворювань порожнини рота.


Зміни починаються з вас! Пишайтеся станом свого рота і зробіть його візитною карткою для всього вашого тіла!

Comments


Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page