Святкування Всесвітнього дня стоматологічного здоров’я в Україні


Без імені.jpg

Святкування Всесвітнього дня стоматологічного здоров’я в Україні

Всесвітня федерація стоматологів (World Dental Federation, FDI) звернулась до національних стоматологічних асоціацій з пропозицією щодо підтримки проведення 20 березня 2015 року Всесвітнього дня стоматологічного здоров'я (World Oral Health Day). Асоціація стоматологів України, як дійсний член FDI, звернулася до профільних стоматологічних асоціацій, регіональних осередків АСУ, членів АСУ з ініціативою підтримати проведення Всесвітнього дня стоматологічного здоров'я в Україні.

Ось короткі звіти проведення Дня стоматологічного здоров’я:

Львів

Центр стоматологічної імплантації та протезування “ММ” спільно з групою компаній “MAXIMUSLABGROUP” провели 19 березня навчальну лекцію-гру в рамках міжнародного дня стоматологічного здоров’я.

Під гаслом “Здорові зуби — здорові діти!”, кожен учасник отримав навички правильного чищення зубів, дізнався багато цікавої та корисної інформації, а також отримав чудові подарунки від всесвітньо відомих брендів: Miradent та Brush-Baby!

19 березня 2015р., м. Львів

Одеса

«... Ми проводимо заходи 20 березня в школі №121 (1-4 класи), в дитячих садках №19 (вул.Мечникова, 2) і №160 (вул.Серого, 29), на 1-му курсі стоматологічного факультету ОНМедУ і у музичній школі ім. Столярськ