Успіхи в організації та наданні висококваліфікованої медичної та стоматологічної допомоги, високі
13 квітня 2018 року під час проведення круглого столу з питань стоматології «Напрями розвитку системи організації стоматологічної допомоги в Україні» в комітеті з охорони здоров’я Верховної Ради Почесною відзнакою за досягнення в розвитку стоматології України, професіоналізм та милосердя «Орден Святої Аполонії» нагороджені лікарі – стоматологи, організатори охорони здоров’я, тривалий час які працювали в практичній стоматології.
За успіхи в організації та наданні висококваліфікованої медичної та стоматологічної допомоги, значні досягнення в розвитку освіти, успіхи у професійній підготовці висококваліфікованих медичних та стоматологічних кадрів, вагомий внесок в розвиток вітчизняної та світової науки, з нагоди святкування сторіччя Української наукової стоматологічної школи нагороджено:
Павленка Олексія Володимировича, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри стоматології НМАПО імені П.Л.Шупика, Заслужениого діяча науки та техніки України, Віце-Президент Асоціації стоматологів України.
За успіхи в організації та наданні висококваліфікованої медичної та стоматологічної допомоги, високі трудові досягнення і професійну майстерність
з нагоди святкування сторіччя Української наукової стоматологічної школи
нагороджено:
Коваленко Івана Олексійовича, Заслужений лікар України;
Скульську Світлану Василівну, Заслужений лікар України, кандидат медичних наук;
Савченко Володимира Віталійовича, Заслужений лікар України, кандидат медичних наук;
Близнюк Валентину Григорівну, лікар – стоматолог.
![](https://static.wixstatic.com/media/c0e4f6_ccb347036b094f25a092dcd4b6911ef3~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_107,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/c0e4f6_ccb347036b094f25a092dcd4b6911ef3~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/c0e4f6_07c434776198402d90a7026ff3e9604c~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/c0e4f6_07c434776198402d90a7026ff3e9604c~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/c0e4f6_a5581a7fa6c4402d8151c1f7440eada0~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/c0e4f6_a5581a7fa6c4402d8151c1f7440eada0~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/c0e4f6_eca081895f2744bf8dc64398f9560466~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/c0e4f6_eca081895f2744bf8dc64398f9560466~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/c0e4f6_8d77aeaebd5447abbf9a06ef6403d0be~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/c0e4f6_8d77aeaebd5447abbf9a06ef6403d0be~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/c0e4f6_bf86d07ab24a4491a92625990411add4~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_111,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/c0e4f6_bf86d07ab24a4491a92625990411add4~mv2.jpg)