Науково-практична конференція «Мультидисциплінарний підхід в лікуванні стоматологічних захворювань в
![](https://static.wixstatic.com/media/c0e4f6_cab0a4230ca14dcb8cb074f34ba002e6~mv2_d_1429_1933_s_2.jpg/v1/fill/w_147,h_199,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/c0e4f6_cab0a4230ca14dcb8cb074f34ba002e6~mv2_d_1429_1933_s_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/c0e4f6_faa4b5ca3ace448faf1fc37976781d35~mv2.jpg/v1/fill/w_125,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/c0e4f6_faa4b5ca3ace448faf1fc37976781d35~mv2.jpg)
Шановні колеги!
13 грудня 2019 року ГО «Асоціація стоматологів України» спільно з Департаментом охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації,Вінницьким національним медичним університетом ім. М.І.Пирогова проводить науково-практичну конференцію «Мультидисциплінарний підхід в лікуванні стоматологічних захворювань в практичній діяльності лікаря – стоматолога».
Маємо нагоду зустрітися та обговорити наукові і практичні аспекти стоматології.